Menu

Bez polityki proszę: Edyta Płaneta-Siewierska

Dlaczego dzieciństwo i młodość spędziła w Algierii i Kanadzie? W jaki sposób znalazła się w Hong-Kongu? Czemu mogąc żyć w każdym miejscu na świecie wybrała Polskę?  Kto ją zmobilizował do gotowania ? - o życiu i wartościach rozmawiamy z Edytą Płanetą-Siewierską.

Bez polityki proszę: Edyta Płaneta-Siewierska

Komentarze

Alicja (23 września 2023 17:48)
Ludzie , po co ten hejt !!!! Jeżeli macie inne sympatie polityczne , to ok, ale nie plujcie na innych. Wspaniała i wartościowa kobieta , w polityce trzeba wiecej .
Jerzy Jacek Pilchowski (20 września 2023 22:27)
No cóż. Lata lecą więc chyba było jej coraz trudniej zarabiać za granicą na wojaże. Postanowiła więc wrócić do Polski i szuka łatwego zarobku. Jeżeli wszystko pójdzie tak jak się jej marzy to może zostanie np., asystentką Dyduch.
Fundacja Patriarchat (20 września 2023 15:54)
werbujemy
Mundi ???????? (20 września 2023 14:01)
A kto to jest? Skąd to się wzięło?
Jacek (20 września 2023 13:20)
Cytuję użytkownika: Komuch
Cytuję użytkownika: Jacek
To ta lewaczka od Czarzastego ?
Bez polityki proszę
Pojawiła się bez polityki jak Stan Tymiński 1990 roku w hali wałbrzyskiego OSIRu.
Komuch (20 września 2023 13:09)
Cytuję użytkownika: Jacek
To ta lewaczka od Czarzastego ?
Bez polityki proszę
Jacek (20 września 2023 10:30)
To ta lewaczka od Czarzastego ?

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Co mówią wyborcy kandydatom?

Bez polityki proszę: Aleksandra Leo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij