Menu

Zwłoki kobiety na Wańkowicza. Aresztowano konkubenta

Prokuratura bada przyczyny śmierci 45-letniej kobiety, której ciało znaleziono w jednym z mieszkań przy ulicy Wańkowicza. Na wniosek prokuratury do aresztu trafił konkubent kobiety.


 

Zwłoki kobiety na Wańkowicza. Aresztowano konkubenta

Jak udało nam się ustalić, 45-letni mężczyzna zadzwonił w poniedziałek rano na pogotowie. Poinformował, że jego konkubina nie daje oznak życia. Ratownicy medyczni stwierdzili zgon. Zaniepokoiły ich obrażenie widoczne na ciele kobiety i poinformowali policję.

Jak informuje wałbrzyska prokuratura, po przeprowadzeniu oględzin podjęto decyzję o aresztowaniu 45-letniego konkubenta kobiety. Na tym etapie śledztwa, prokuratura nie udziela więcej informacji. Nie wykluczone, że doszło do morderstwa, trwają czynności w sprawie. 

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anka (22 września 2023 19:54)
Szkoda chłopa kojarze miał piekło na ziemi
Ksiądz Proboszcz (21 września 2023 5:53)
Śledztwo ws. imprezy seksualnej księży. "GW": Sexworker stracił przytomność, nie wpuszczono pogotowia Oprac. Patryk Rutkowski 20.09.2023 14:05 "Gazeta Wyborcza" poinformowała o imprezie seksualnej, którą mieli zorganizować księża z Dąbrowy Górniczej. Przekazano, że duchowni zaprosili na nią sexworkera, który w pewnym momencie stracił przytomność. Z informacji "GW" wynika, że księża nie chcieli wpuścić ratowników pogotowia medycznego wezwanych na miejsce zabawy. Prokuratura potwierdziła, że jest prowadzone śledztwo w tej sprawie. Jak się bawić to na całego. A wy do kościoła bo na dziwki nie mam juz
Marek (21 września 2023 5:31)
A ja jak słyszę słowo KONKUBENT To nic dobrego w takich związkach
Fundacja Patriarchat (20 września 2023 15:46)
bo on jest z Fundacja Patriarchat
Niutek (20 września 2023 15:43)
,, gość troszkę za ,,wyrywny ,,A jak była ucisniona mogła odejść,,A nie które lubią być poniżane,,,och kobiety,,

Dodaj komentarz

Zabójstwo 60-letniej kobiety - została ugodzona nożem

Policja zatrzymała dwóch oszustów - jeden z nich trafi do więzienia

Skatował kota - zwierze ma połamane żebra i obrażenia wewnętrzne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij