Menu

Wybił szybę i sam poinformował o tym policję. Dlaczego ?

Kompletnie pijany 30-latek rozbił witrynę salonu fryzjerskiego w Głuszycy, a później sam zadzwonił na policję. Jak twierdzi "wybił szybę, żeby zwrócić na siebie uwagę policji, bo nie miał jak wrócić z Głuszycy do Wałbrzycha". Noc spędził w Wałbrzychu... w policyjnej celi.
Wybił szybę i sam poinformował o tym policję. Dlaczego ?
Była godzina 1:00 w nocy, gdy policjanci z głuszyckiego komisariatu otrzymali informację o wybitej szybie w salonie fryzjerskim przy ul. Sienkiewicza w Głuszycy. Na miejscu mundurowi zatrzymali sprawcę dewastacji na gorącym uczynku. 30-letni wałbrzyszanin wybił szybę, a później sam zadzwonił na policję. Był kompletnie pijany, badanie wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
- Twierdził, że rozbijając szybę, chciał zwrócić na siebie uwagę funkcjonariuszy i dostać się do Wałbrzycha. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.
 
Mężczyzna dostał się do Wałbrzycha... noc spędził w policyjnej celi.
 
 
- Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenie mienia. W swoich wyjaśnieniach tłumaczył, że alkohol odebrał mu rozum. - mówi komisarz Marcin Świeży.
 
O losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za dewastację mienia, gdzie straty wstępnie oszacowane zostały na kwotę około 6 tys. złotych, może on trafić do więzienia na 5 lat.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Grażyna z Sobięcins (21 września 2023 9:47)
To potwierdza powszechnie znaną prawdę, że Wałbrzyszanie to w większości ludzie, którzy rozstali się z rozumem
wszystkie ****** rozliczymy (20 września 2023 15:54)
Cytuję użytkownika: Nie... k***a... wierzę!
W filmie Zielona Granica Agnieszki Holland, córki stalinisty i ochotnika w armii stalinowskiej..., jedna z bohaterek mówi! Julka znasz mnie! Zawsze głosowałam na PLATFORME! Jak trzeba było to stałam ze świeczką pod sędem. CZAICIE!!! Film sponsorowany za niemieckie pieniadze. W innym fragmencie widzimy, jak Polska Straż Graniczna rzuca cięząrna kobiete na drut kolczasty. O JA p*****lE. ZA NIEMIECKIE PIENIADZE HOLLAND ROBI Z POLSKIEGO MUNDURU FAASZYSTOW I PROPAGANDE DLA PARTII PO. Helmuty i komuchy wiedza ze ciemnym ludem lemingowym, gorszym sortem łatwo sterować. KTO IDZIE NA TEN PASZKWIL? W W WENECJI PODOPBNO PLAKALI JAK OGLADALI!!!
Wystarczyło 5 tyś i można było na straganie kupić legalną wizę. Biedny był wypychany na Białoruś. Oto katolickie państwo PiS.
Antoni (20 września 2023 12:04)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
No i dostał się do Wałbrzycha, choć taniej było by skorzystać z taxi
Ful wypas za 6 koła. Taxi i do tego Hotel żyć nie umierać haha Idiota !
Wodociagowy (20 września 2023 11:48)
Debil. Za 6 koła to bym go taczka nawet przywiózł z gluszycy
Mateusz (20 września 2023 11:26)
Jaki cwel jebany , a ch*j.... polamac nogi i lapy do kamieniolomu szmate niech przez dwa lata zapierdala za szkody
KrwawyLoLo (20 września 2023 10:43)
No i dostał się do Wałbrzycha, choć taniej było by skorzystać z taxi

Dodaj komentarz

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Maksymilian F. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij