Menu

Uwaga !!! Zbiórka krwi. Spotykamy się przed Castoramą

Już w sobotę wielka akcja ZBIÓRKI KRWI. Na parkingu przed Castoramą w Wałbrzychu pojawi się ambulans, w którym będziecie mogli oddać ten najcenniejszy dar. Akcja prowadzona będzie w sobotę w godzinach 9:00 - 13:00.


 

Uwaga !!! Zbiórka krwi. Spotykamy się przed Castoramą

Organizatorami akcji jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu i Castorama Wałbrzych. Akcje patronatem objął prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Chorzy i poszkodowani w wypadkach czekają na Was. Przyłącz się do naszej akcji! Oddając krew, ratujesz życie!

Akcja 23.09.2023 r. w godzinach 9:00 – 13:00.
Parking przy Castoramie (ul. H. Wieniawskiego 21)
opr. adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dawid (23 września 2023 16:33)
Oddaje krew a na sorze stoję po 5 godzin jebać to
Moje (21 września 2023 20:37)
Nie będzie problemu! W Wałbrzychu jest 85%-sr.ul-lum.pen-elektorat i gdy ruszy pod wodzą sr.ula, to Wałbrzych "spłynie krwią". Na zdrowie...
Niedawca (20 września 2023 22:08)
Za frajer to sobie sami oddawajcie. Dawca nic z tego kompletnie nie ma,sluzba zdrowia nawet ma go w dup..... nie wspominajac o tym ze w krajach cywilizowanych na zachodzie potrafia wynagrodzic krwiodawce. Bujac sie.
racjonalny. (20 września 2023 13:43)
POroście ukraińców.

Dodaj komentarz

krew  |   castorama  |   zbiórka krwi  |  

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Oddaj krew. Brakuje minusowych grup

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij