Menu

Wybory parlamentarne - miasto uruchomiło infolinię

Masz trudność z dostaniem się do lokalu wyborczego ? Chcesz głosować korespondencyjnie? Może chcesz o coś zapytać. Wałbrzyski Urząd Miasta zachęca do wzięcia udziału w wyborach i uruchomił specjalny numer telefonu, pod którym udzielane są wszystkie informacje.
 

Wybory parlamentarne - miasto uruchomiło infolinię

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom dotyczących głosowania w tegorocznych wyborach uruchomiliśmy specjalnie numer telefonu, pod którym udzielane będą wszystkie informacje. - informuje wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska. 

Do kontaktu pod numerem 74 66 55 178 zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Jeżeli macie trudność z dostaniem się do lokalu wyborczego -  proponujemy kilka rozwiązań:
- głosowanie przez pełnomocnika - do dnia 6 października należy zgłosić się do urzędu, ul. Kopernika 2, pokój nr 6,
- transport dla osób niepełnosprawnych i starszych, kontakt pod numerem 74 66 55 178,
- głosowanie korespondencyjne - do dnia 2 października należy zgłosić się do okręgowego komisarza wyborczego pod numerem telefonu 74 66 56 514.

- Zachęcam do skorzystania z tych opcji i wzięcia udziału w tych historycznych wyborach - mówi wicepreydent Sylwia Bielawska. 

opr. kat
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Mundi ???????? (20 września 2023 20:12)
Cytuję użytkownika: TVPIS
Cytuję użytkownika: Dzwoniłem
Dowiedziałem sie partyjnej propagandy, ze mam na referendum nie isc. Jak tak mozna obdzierac, piłować Polaków z demokracji za publiczne pieniadze?
Kupię wizę ale mam 4 tyś € czy to wystaczy? czy muszę jeszcze tauzena uzbierać?
Romek ci dołoży, stać go
Jaaa (20 września 2023 19:31)
Foto jak z niemieckiej katowni...
Goldmann (20 września 2023 17:37)
,,a racz foto ,,,to co chce zmieniać,,???
TVPIS (20 września 2023 17:08)
Cytuję użytkownika: Dzwoniłem
Dowiedziałem sie partyjnej propagandy, ze mam na referendum nie isc. Jak tak mozna obdzierac, piłować Polaków z demokracji za publiczne pieniadze?
Kupię wizę ale mam 4 tyś € czy to wystaczy? czy muszę jeszcze tauzena uzbierać?
Dzwoniłem (20 września 2023 16:43)
Dowiedziałem sie partyjnej propagandy, ze mam na referendum nie isc. Jak tak mozna obdzierac, piłować Polaków z demokracji za publiczne pieniadze?
Fundacja Patriarchat (20 września 2023 15:48)
zapisz sie do Fundacji Patriarchat
Goldmann (20 września 2023 15:24)
,, bardzo żałuję , że w Polsce nie jest prezydentem ten turecki ergo-cos tam,,,bo już byl pochówek kilku zdrajców narodu, sprzedawczyków rusieji i hitlerowców,,typu tyfysy , sikorskiwate,siemniakowate,,i ta generalicja sprzedawna,,,,,,Z przyjemnością będę uczestniczyć w egzekucji,,,z największą rozkoszą,,,
pp (20 września 2023 15:04)
tysk zwariowal, autobus odjechal, von L. juz nie czeka, kolodziejczak tak: - na posade.

Dodaj komentarz

Podział mandatów w regionie wałbrzyskim

Czy żyje się Wam lepiej niż 8 lat temu ?

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska najbliżej Senatu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij