Menu

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

- Zdecydowana większość Polaków ma dość wojny polsko polskiej. - mówił Cezary Przybylski podczas konferencji Bezpartyjnych Samorządowców w Wałbrzychu. 

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

- Postanowiliśmy wystartować do sejmu jako Bezpartyjni Samorzadowcy po to, żeby zmienić Polskę, żeby Polska była normalna. Zdecydowana większość Polaków ma dość wojny polsko polskiej. Dość tego, że Platforma i PiS zajmują się sobą, a jak nie sobą, to walką między sobą. Reforma samorządowa jest najbardziej udaną reformą. Obserwujemy odbieranie różnego rodzaju kompetencji samorządom. Niepokoi nas to i mówimy stanowcze nie. Temu, że w Warszawie wiedzą lepiej co potrzeba nam tutaj na dole. Chcemy normalnej Polski, w której każdy ma coś do powiedzenia i każdy powinien być wysłuchany. To nie jest tak, że opozycji nigdy nie ma racji. - mówi Cezary Przybylski 

Bezpartyjni Samorządowcy zaprezentowali część kandydatów ze swojej listy w okręgu nr 2. Tak wygląda cała lista.

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Scena z filmu MIŚ (27 września 2023 12:09)
() ...Parówkowym skrytożercom mówimy stanowczo NIE!
Gość (27 września 2023 7:57)
Cytuję użytkownika: Grześ
Cytuję użytkownika: Jacek
Taki sam wybieg zastosował Szełemej przed wyborami samorządowymi , nie chcąc startować z list Platformy Obywatelskiej schował się pod szyldem Komitetu Wyborczego Wyborców Romana Szełemeja.
on się nie schował on startował jako ON Roman Szełemej
Oczywiście, że się schował i dobrze wiedział co robi.
Bolesław M. (22 września 2023 16:45)
Cytuję użytkownika: franek
Bezpartyjni Samorządowcy HEHE kolesie PISU JEBAC WAS I PIS
Jakże pięknie brzmiały by słowa Przybylskiego,gdyby nie ;ubrudzone; ręce poprzez koligację z PiS em.Polacu potrafią odróżnić prawdę od kłamstwa panie Przybylski.A kiedyś był pan porządnym Samorządowcem.
Grześ (22 września 2023 12:45)
Cytuję użytkownika: Jacek
Taki sam wybieg zastosował Szełemej przed wyborami samorządowymi , nie chcąc startować z list Platformy Obywatelskiej schował się pod szyldem Komitetu Wyborczego Wyborców Romana Szełemeja.
on się nie schował on startował jako ON Roman Szełemej
franek (22 września 2023 12:43)
Bezpartyjni Samorządowcy HEHE kolesie PISU JEBAC WAS I PIS
Mariusz L. (22 września 2023 9:26)
W zbliżających się wyborach wyborach swój głos na Konfederacje. Wolność i Niepodległość. Pozdrawiam.
Buha buha (22 września 2023 8:24)
Cytuję użytkownika: Romuald
Bydło nieudaczniki pustaki leniwe pchają się do koryta. Won
Po co tak ostro z tymi leniwymi trochę przesadziłeś.
Wałbrzyszanka (21 września 2023 11:07)
"Bezpartyjni Samorządowcy" stworzyli ugrupowanie i startują. Kłopot w tym, że grupę, która wchodzi do polityki trzeba nazwać partią. I słowo partia nie jest niczym złym. Złe są zachowania ludzi, którzy nadużywają władzy.
Mariusz L. (21 września 2023 10:05)
W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Wolność i Niepodległość. Pozdrawiam.
pp (21 września 2023 9:31)
spiewac kazdy moze, troche lepiej lub gorzej........ale nie wiem kto to! : czy lewaki czy idealisci licealisci marzyciele
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

samorzadowcy  |   walbrzych  |   bezpartyjni  |   lista  |   wybory  |   okreg  |  

Która wałbrzyska choinka jest najwyższa?

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Dobry występ Rambo na Gromdzie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij