Menu

Ukradła m.in dwie baterie, perfumy i kapsułki. Grozi jej 5 lat

Policjanci zatrzymali  27-letnią wałbrzyszankę. Kobieta była od pewnego czasu poszukiwana, gdyż dokonała kradzieży w jednym z wałbrzyskich sklepów. Podejrzanej grozi teraz 5 lat więzienia. 

Ukradła m.in dwie baterie, perfumy i kapsułki. Grozi jej 5 lat
Kobieta w markecie przy ul. Kasztelańskiej na Podzamczu do plecaka włożyła dziesięć opakowań kapsułek do zmywarek, dwie wody perfumowane, trzy pojemniki na żywność oraz dwie sztuki baterii o łącznej wartości ponad 750 złotych, a następnie próbowała uciec.
 
Kobietę dogonił jednak pracownik ochrony i odebrał złodziejce plecak ze skradzionym mieniem. Samej 27-latce udało się jednak ostatecznie uciec i od tego czasu ukrywała się przed organami ściągania.
 
 
Policjanci  zatrzymali kobietę na terenie jednej z posesji ul. Andersa. 27-latka przyznała się do zwiny  i złożyła wyjaśnienia. Za kradzież odpowie przed sądem. Może teraz spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (24 września 2023 14:13)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu jest pełno złodziei. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

Dodaj komentarz

policja  |   zlodzieje  |   podzamcze  |   baterie  |   kapsulki  |   27lat  |   112  |   interewncja  |   112  |   997  |   funkcjonariusze  |   wiezienie  |   komenda  |  

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

Drzwi Otwarte na Nowym Podzamczu

140 km/h przez miasto ponad 125 przez przejście dla pieszych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij