Menu

Miał cztery zakazy prowadzenia pojazdów, znów wsiadł za kierownicę

Grozi mu nawet 5 lat więzienia, a prawo jazdy może mu zostać zatrzymane dożywotnio. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 19-latka, który miał cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów, ale mimo to wsiadł za kierownicę.

Miał cztery zakazy prowadzenia pojazdów, znów wsiadł za kierownicę

Mężczyzna został zatrzymany we wtorek po godzinie 23:00, gdy jechał ulicą 11 Listopada w Wałbrzychu.

- Funkcjonariusze szybko potwierdzili, że czterema już wyrokami Sądu Rejonowego w Jaworze z 2023 roku mieszkaniec naszego miasta ma obowiązujące zakazy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Policjanci przypominają, że w przypadku kierowania samochodem mimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów, sprawca może trafić do więzienia na 5 lat, a sąd dodatkowo może zastosować karę dożywotniego zakazu kierowania pojazdami.

adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zenia (22 września 2023 0:16)
Dla takich to tylko zakaz prowadzenia!
Ania (21 września 2023 19:53)
Słyszałam że boxer nasz jakiś znany siedzi właśnie za takie przestempstwa
Arnold Boczek (21 września 2023 15:02)
Gdy wstąpi do platformy to g ó w n o mu zrobita.
Placek (21 września 2023 10:05)
Te zakazy to martwy przepis.
Podzamczanin (21 września 2023 8:07)
4 zakaz Potem 5,10...aż do czasu aż kogoś zabije. W dodatku do 5 lat mu grozi. A dostanie 2 w zawiasach. Przy 2 zakazie już powinna byc czapa
Jacek (21 września 2023 7:47)
Teraz dostanie 5 zakaz to , że do takich sytuacji dochodzi to tylko wina kasty , która zasądza niskie wyroki nawet w przy recydywie jak w tym przypadku.

Dodaj komentarz

112  |   olicja  |   prawo jazdy  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Maksymilian F. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij