Menu

Piaskowa Góra: Poszukiwany 35-latek zatrzymany

35-letni wałbrzyszanin był poszukiwany za kradzieże. Wpadł w ręce policji na Piaskowej Górze. Teraz w więzieniu spędzi 20 miesięcy. 

Piaskowa Góra: Poszukiwany 35-latek zatrzymany

Wałbrzyszanin od 2019 roku był skazany przez sąd za różnego rodzaju kradzieże. Ostatecznie za kraty więzienia mężczyzna powinien trafić na rok i osiem miesięcy, ale od dłuższego czasu unikał odpowiedzialności za popełnione czyny.

Mundurowi ustalili, że skazany pojawił się w Wałbrzychu i może przebywać na Piaskowej Górze. 35-latek został zatrzymany przy ul. Długosza około godziny 19:00 przez patrol prewencji.
 
 
 
Zaskoczony takim obrotem sprawy wałbrzyszanin ostatnie godziny spędził w jednej z cel wałbrzyskiej komendy. Dzisiaj mężczyzna trafi za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony  do więzienia. 
 
- Ponownie przypominamy, że każdy kto powinien odbywać karę pozbawienia wolności, czy też karę zastępczą aresztu za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, musi się liczyć z zatrzymaniem i przymusowym doprowadzeniem za kraty więzienia. - informuje policja. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (24 września 2023 14:54)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj jest pełno złodziejstwa. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Wałbrzyszanin (22 września 2023 14:07)
Cytuję użytkownika: Teresa
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Braknie więzień dla tych pisowskich złodziei.
Dla Ciebie trolu miejsce zawsze się znajdzie!!!
Jebać PiS
Teresa (22 września 2023 2:21)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Braknie więzień dla tych pisowskich złodziei.
Dla Ciebie trolu miejsce zawsze się znajdzie!!!
Marzena (21 września 2023 21:35)
A wronę z Fortecznej na ile zapuszkowali?
Moherowy Pisior (21 września 2023 18:17)
Braknie więzień dla tych pisowskich złodziei.

Dodaj komentarz

poszukiwany  |   zatrzymany  |   walbrzych  |   piaskowa  |   gora  |   policja  |   12  |   997  |  

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Wyrwał kable ze ścian. Grozi mu 10 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij