Menu

Gość Dnia - Aleksandra Leo

- Poza PO i PiS, mandaty do Sejmu w okręgu wałbrzyskim przypadną kandydatom Nowej Lewicy oraz Trzeciej Drogi Polski 2050 Szymona Hołowni i PSL - uważa Aleksandra Leo, liderka listy Trzeciej Drogi w naszym regionie, jedna z najbliższych współpracowniczek Szymona Hołowni. 

Gość Dnia - Aleksandra Leo

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pandrzej (30 września 2023 21:41)
Cytuję użytkownika: Fotograf
Jeszcze trochę mało Pani Ola wie o naszym regionie i jego problemach oraz potrzebach
z założenia wybory do parlamentu pozwalają wybrać reprezentantów całego narodu, a nie regionów, zatem tuż po wyborze - kandydaci muszą niejako odciąć się od miejsca zamieszkania/startu w wyborach. Zatem w teorii kandydat nie musi się orientować w problematyce danego miejsca, ale miło by było, gdyby jednak się orientował.
gość 2020 (24 września 2023 20:11)
niech wraca do warszawy, wałbrzych to nie śmietnik
Fotograf (23 września 2023 20:34)
Jeszcze trochę mało Pani Ola wie o naszym regionie i jego problemach oraz potrzebach
Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 9:48)
Cytuję użytkownika: Felek
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Ciekawy była by konfrontacja Pani Bielawskiej i pani Leo w ogrodowym basenie - w kisielu czekoladowym.
Kto by to oglądał?
Sądząc po ilości sympatyków opozycji, którzy używają ciągle różnych nieparlamentarnych słów, to chyba było by dość dużo chętnych.
Paweł (22 września 2023 9:30)
Myślę, że co nagle to po diable.
Felek (22 września 2023 7:43)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Ciekawy była by konfrontacja Pani Bielawskiej i pani Leo w ogrodowym basenie - w kisielu czekoladowym.
Kto by to oglądał?
Jerzy Jacek Pilchowski (21 września 2023 22:08)
Ciekawy była by konfrontacja Pani Bielawskiej i pani Leo w ogrodowym basenie - w kisielu czekoladowym.
Spadochroniara (21 września 2023 17:08)
HAhaHA

Dodaj komentarz

gosc  |   dnia  |   tvwalbrzych  |  

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij