Menu

Rekord tygodnia: 3,28 promila

Nie miał prawa jazdy, ale miał za to 3,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 42-latkowi zatrzymanemu przez wałbrzyskich policjantów grozi do 5 lat więzienia.
 

Rekord tygodnia: 3,28 promila

42-latek wpadł w środę po godzinie 18:00 na ul. Świerkowej w Wałbrzychu, kiedy jechał w kierunku Poniatowa. Alkomat pokazał 3,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Szybko wyszło na jaw, że wałbrzyszanin utracił już w 2012 roku prawo jazdy, a wyrokiem Sądu Rejonowego w Świdnicy z 2021 roku miał dodatkowo zakaz poruszania się pojazdami.

 

 

-  Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. - informuje komisarz Marcin Swieży z wałbrzyskiej policji.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (24 września 2023 14:37)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu pełno pijaków łamiących normy ruchu drogowego. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
menuś (24 września 2023 9:40)
na luzie do pobicia :)
Bunga (23 września 2023 8:18)
Cytuję użytkownika: Tyl
Cytuję użytkownika: Ziobro Bandyta
Sprawdzać Walbrzyską pisomilicje na narkotyki i alkohol, będą lepsze statystyki....
Opluwanie Policji ciąg dalszy.Nie jesteście anonimowi.Myślę,ze panowie policjanci będą wiedzieli ,co w takiej sytuacji zrobić..Miłego dnia !Choć nie do końca może być miły.
Ty nie myslisz.
Tyl (22 września 2023 9:51)
Cytuję użytkownika: Ziobro Bandyta
Sprawdzać Walbrzyską pisomilicje na narkotyki i alkohol, będą lepsze statystyki....
Opluwanie Policji ciąg dalszy.Nie jesteście anonimowi.Myślę,ze panowie policjanci będą wiedzieli ,co w takiej sytuacji zrobić..Miłego dnia !Choć nie do końca może być miły.
Ziobro Bandyta (22 września 2023 9:21)
Sprawdzać Walbrzyską pisomilicje na narkotyki i alkohol, będą lepsze statystyki....
Ziobro dzięki za takie prawo (22 września 2023 8:22)
Czy ten pijak siedzi w areszcie czy będzie odpowiadał z wolnej stopy? Ukradniesz batonika to cię zamkną, jeździsz po pijaku to masz spokój. ziobro 8 lat reform i **** z tego wyszło

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Leżeli pijani na mrozie. Niewiele brakowało, by zamarzli

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij