Menu

Szuka ich policja.

Na celowniku wałbrzyskich policjantów jest kolejnych troje mieszkańców naszego miasta, - to Vanessa Tarasiewicz, Krzysztof Malczewski i Marcin Kocik. Są poszukiwani listami gończymi. Możesz pomóc w ich zatrzymaniu.

Szuka ich policja.
Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.
 
 
 
Vanessa Tarasiewicz – lat 32 – poszukiwana za posiadanie narkotyków


Krzysztof Malczewski - lat 43 – poszukiwany za niealimentację.


Marcin Kocik – lat 42 – poszukiwany za niealimentację.


adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Starszy księgowy (9 października 2023 17:38)
Ponad 270 miliardów poszło na fałszywą pandemię... I kto za to odpowie... Car też umoczony :-)
Radek (24 września 2023 14:33)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu pełno osób popełniających bezprawne czyny. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Ksiądz Proboszcz (23 września 2023 6:51)
Cytuję użytkownika: Elżbieta
Nie płacenie alimentów jest przestępstwem..to świadome okradanie własnego dziecka!!!
Jest fundusz alimentacyjny od państwa.nie mydlij nam oczu. Państwo płaci za niego. A teraz państwo chce odzyskać dług od niego.bo nie chce placic i słusznie zresztą. Widziały gały co brały? Teraz płacz. Ile rozwodów tyle baranow.
Ociec (22 września 2023 20:13)
Cytuję użytkownika: Elżbieta
Nie płacenie alimentów jest przestępstwem..to świadome okradanie własnego dziecka!!!
Ebie mnie to
Tomasz (22 września 2023 14:10)
Vanessie nic więcej nie zostało. Z takim licem też bym ćpał.
obawiam się że (22 września 2023 13:46)
Cytuję użytkownika: Elżbieta
Nie płacenie alimentów jest przestępstwem..to świadome okradanie własnego dziecka!!!
matka lub (madka) nie poczuwa się do finansowania przez siebie własnego dziecka? Do roboty!I jeszcze zabrać pasożytowi wszystkie specjalne +.
Elżbieta (22 września 2023 12:46)
Nie płacenie alimentów jest przestępstwem..to świadome okradanie własnego dziecka!!!
Co za bandyci (22 września 2023 12:34)
Niepłacenie alimentów. Bandyci jak ch. Uciekajmy ;-) Koszt szukania wyniesie ile?

Dodaj komentarz

poszukiwani  |   112  |   policja  |  

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

''Miłośnicy'' kawy w rękach policji. Wpadli prawie po roku

Myślała, że pomaga synowi - straciła 5 tys. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij