Menu

''Tylko świnie siedzą w kinie'' - lawina komentarzy pod wpisem europosłanki Anny Zalewskiej

Jeżeli wybieracie się do kina na film "Zielona granica" - nie bierzcie sobie do serca słów napisanych przez europosłankę Anne Zalewską... Nie milkną komentarze po wpisie posłanki na FB  "Tylko świnie siedzą w kinie".  Internauci odbijają piłeczkę. 

''Tylko świnie siedzą w kinie'' - lawina komentarzy pod wpisem europosłanki Anny Zalewskiej

Prawdopodobnie nikt nie zrobił większej promocji dla filmu Agnieszki Holland: "Zielona granica" niż politycy PiS-u. Jeszcze przed oficjalną premierą, film spotkał się z krytyką obozu rządzącego. Prym wiedzie europosłanka Anna Zalewska i jej wpis: "Tylko świnie siedzą w kinie", który wywołał w internecie prawdziwą burzę. Pod wpisem na profilu FB Anny Zalewskiej pojawiła się fala komentarzy. Wiele z nich uderza w Zalewską i PiS.  

Zamieszczając cytat, Zalewska uznała obraz Agnieszki Holland za film antypolski, podobnie jak prezydent Andrzej Duda, który filmu... nie widział. 

- To jest film antypolski, co uważam za głęboko nieprzyzwoite. Ja na ten film się nie wybieram. (...) Poczekam, aż w jakiejś telewizji go pokażą, nie będę ekstra płacił za to, żeby to oglądać  - skmentował w telewizji TVN prezydent Andrzej Duda. 

- Myślę, że najlepszym słowem, które pozwala opisać ten film to "obrzydliwy paszkwil" - mówił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży cytowany przez Gazetę Wyborczą. Jak dodał,  film Agnieszki Holland "szkaluje dobre imię polskiego funkcjonariusza". - W wielu aspektach jest obrazem krzywdzącym dla instytucji polskiego państwa i dla Polaków. 

Warto dodać, że Błażej Poboży folmu... nie widział 
Warto dodać, że "Zielona granica" otrzymała Nagrodę Specjalną Jury podczas 80  festiwalu filmowego w Wenecji.

Zieloną Granicą obejrzycie w Wałbrzychu w Cinema City i Kinie Apollo. Dajcie znać co myślicie o filmie i wpisie europosłanki Anny Zalewskiej. Piszcie w komentarzach lub na adres:   redakcja@walbrzych24.com

Media o wpisie europosłanki Anny Zalewskiejadm
foto: screen
redakcja@walbrzych24.com.

Komentarze

Fundacja Patriarchat (24 września 2023 22:11)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Nie chodzi o to żebyś się przestraszył. Chodzi o to żebyś poniósł karę, za obrażanie innych. Można napisać wszystko, ale nie naruszając wolności ii godności nnych.
Myśle, panie Pilchowski, że słyszał pan takie powiedzenie: Kto sieje deszcz zbiera burzę. To nie jest tak, że pańska osoba jest tak bardzo wyborczo ważna, ze stał się pan celem nr 1 wyborców opozycji. Trzeba przyznać, ze jest pan bardzo aktywny w sieci, głośno wygłasza swoje poglądy polityczne i pseudo-moralne, nie kryje się ze swoim antysemityzmem , nienawiścią do ludzi o odmiennej seksualności, nienawiścią do kobiet, nienawiścią do Niemców, Rosji, Unii Europejskiej, nienawiścią do Szełemeja, itd, itp. Często powtarza pan kłamstwa partii rządzącej i podpisuje się pan pod tym własnym nazwiskiem. Karma wraca. Im więcej bzdur pan wypisuje, im więcej pan prowokuje tym więcej negatywnej energii do pana wraca. Ale pan jako pismak o tym dobrze wie i robi to specjalnie, bo dzięki temu czuje się zauważony i doceniony. Osobiście mam nadzieję, że niedługo czasy się zmienią i za fałszywe oskarżanie, obmawianie i namawianie do nienawiści w sieci ludzie będą pociągani do odpowiedzialności. Powodzenia, (jest możliwe, że przyda się panu).
Trele morele. Ona nie jest pierwsza. Do gróźb procesu, a nawet pobicia, jestem już od bardzo dawna przyzwyczajony. Towarzyszy temu zawsze "śpiewka" o tym, że bardzo nienawidzę tych lub tamtych. Trudno to jednak będzie udowodnić gdyż prawda jest taka, że ja tylko (tych i tamtych) nie lubię oraz mam wystarczająco dużo tak zwanej hucpy aby pisać o tym otwartym tekstem - podpisując się własnym nazwiskiem. Z punktu widzenia ludzi totalnie autorytarnych jest to niewybaczalny "grzech". Nienawidzą mnie więc bardzo gdyż obawiają się, że moja publicystyka może mieć wpływ na niektórych wyborców i odebrać im trochę głosów. P.S. Pierwszy proces wytoczono mi w czasach gdy bez wyroku zamknięto mnie na prawie rok w więzieniu. (Nazywało się to 'internowanie") Oskarżono mnie wtedy o to, ze krzyknąłem na funkcjonariusz straży więziennej "Ty ch...". Nie było to prawdą ale nie miało to żadnego znaczenia. - Podczas przesłuchania zapytałem esbeka czemu nie wymyślili lepszego pretekstu. Odpowiedział" To nie ma znaczenia. Masz siedzieć i będziesz siedział. Czasy są już jednak inne i skazanie kogoś za publicystykę nie jest łatwe. Będę więc siedział ale tylko na ławce w sali sądowej co cieszy gdyż taki proces da mi świetny materiał do opisanie jak działa trzecia RP w trakcie próby utworzenia IV Rzeszy. Niestety nawet to się najprawdopodobniej nie spełni. Tak więc, proszę zapiać pasy. Lecimy dalej
Ach! No tak, tragiczne losy Pilchowskiego! Jeden, jedyny! Auto-promocja czy nie przerobiona trauma? Idę sobie, dziadek włączył te samą, zdartą już płytę.
Napisał pan w swoim poprzednim komentarzu: "Kto sieje deszcz zbiera burzę.". To jest mądre powiedzenie. Zbieracie ją teraz. Biedny Tusk jeździ po całej Polsce i kwiczy, że a słupki poparcia stoją jak stały w okolicach 25%. Wypisujecie więc pod adresem PiS-u wszystkie wyobrażalne i nie wyobrażalne obelgi. I co? I pstro? Przegrane przez was wybory są coraz bliżej i radzę się spieszyć gdyż po 15 X będziecie jeszcze śmieszniej wyglądać - łącznie z tym waszym prowincjonalnym Carem i "Dziuniami".
Tak, tak bedziecie calowac Korwina w 4 litery, smiesznie na pewno bedzie. Dziadek Pilchowski zapisze sie do Fundacji Patriarchat i bedzie zone prowadzic na smyczy tylko po to, zeby pokazac temu prowincjonalnemu Carowi i "Dziuniom" kto tu rzadzi.
Jerzy Jacek Pilchowski (24 września 2023 19:36)
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Nie chodzi o to żebyś się przestraszył. Chodzi o to żebyś poniósł karę, za obrażanie innych. Można napisać wszystko, ale nie naruszając wolności ii godności nnych.
Myśle, panie Pilchowski, że słyszał pan takie powiedzenie: Kto sieje deszcz zbiera burzę. To nie jest tak, że pańska osoba jest tak bardzo wyborczo ważna, ze stał się pan celem nr 1 wyborców opozycji. Trzeba przyznać, ze jest pan bardzo aktywny w sieci, głośno wygłasza swoje poglądy polityczne i pseudo-moralne, nie kryje się ze swoim antysemityzmem , nienawiścią do ludzi o odmiennej seksualności, nienawiścią do kobiet, nienawiścią do Niemców, Rosji, Unii Europejskiej, nienawiścią do Szełemeja, itd, itp. Często powtarza pan kłamstwa partii rządzącej i podpisuje się pan pod tym własnym nazwiskiem. Karma wraca. Im więcej bzdur pan wypisuje, im więcej pan prowokuje tym więcej negatywnej energii do pana wraca. Ale pan jako pismak o tym dobrze wie i robi to specjalnie, bo dzięki temu czuje się zauważony i doceniony. Osobiście mam nadzieję, że niedługo czasy się zmienią i za fałszywe oskarżanie, obmawianie i namawianie do nienawiści w sieci ludzie będą pociągani do odpowiedzialności. Powodzenia, (jest możliwe, że przyda się panu).
Trele morele. Ona nie jest pierwsza. Do gróźb procesu, a nawet pobicia, jestem już od bardzo dawna przyzwyczajony. Towarzyszy temu zawsze "śpiewka" o tym, że bardzo nienawidzę tych lub tamtych. Trudno to jednak będzie udowodnić gdyż prawda jest taka, że ja tylko (tych i tamtych) nie lubię oraz mam wystarczająco dużo tak zwanej hucpy aby pisać o tym otwartym tekstem - podpisując się własnym nazwiskiem. Z punktu widzenia ludzi totalnie autorytarnych jest to niewybaczalny "grzech". Nienawidzą mnie więc bardzo gdyż obawiają się, że moja publicystyka może mieć wpływ na niektórych wyborców i odebrać im trochę głosów. P.S. Pierwszy proces wytoczono mi w czasach gdy bez wyroku zamknięto mnie na prawie rok w więzieniu. (Nazywało się to 'internowanie") Oskarżono mnie wtedy o to, ze krzyknąłem na funkcjonariusz straży więziennej "Ty ch...". Nie było to prawdą ale nie miało to żadnego znaczenia. - Podczas przesłuchania zapytałem esbeka czemu nie wymyślili lepszego pretekstu. Odpowiedział" To nie ma znaczenia. Masz siedzieć i będziesz siedział. Czasy są już jednak inne i skazanie kogoś za publicystykę nie jest łatwe. Będę więc siedział ale tylko na ławce w sali sądowej co cieszy gdyż taki proces da mi świetny materiał do opisanie jak działa trzecia RP w trakcie próby utworzenia IV Rzeszy. Niestety nawet to się najprawdopodobniej nie spełni. Tak więc, proszę zapiać pasy. Lecimy dalej
Ach! No tak, tragiczne losy Pilchowskiego! Jeden, jedyny! Auto-promocja czy nie przerobiona trauma? Idę sobie, dziadek włączył te samą, zdartą już płytę.
Napisał pan w swoim poprzednim komentarzu: "Kto sieje deszcz zbiera burzę.". To jest mądre powiedzenie. Zbieracie ją teraz. Biedny Tusk jeździ po całej Polsce i kwiczy, że a słupki poparcia stoją jak stały w okolicach 25%. Wypisujecie więc pod adresem PiS-u wszystkie wyobrażalne i nie wyobrażalne obelgi. I co? I pstro? Przegrane przez was wybory są coraz bliżej i radzę się spieszyć gdyż po 15 X będziecie jeszcze śmieszniej wyglądać - łącznie z tym waszym prowincjonalnym Carem i "Dziuniami".
My Polacy (24 września 2023 16:40)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Nie chodzi o to żebyś się przestraszył. Chodzi o to żebyś poniósł karę, za obrażanie innych. Można napisać wszystko, ale nie naruszając wolności ii godności nnych.
Myśle, panie Pilchowski, że słyszał pan takie powiedzenie: Kto sieje deszcz zbiera burzę. To nie jest tak, że pańska osoba jest tak bardzo wyborczo ważna, ze stał się pan celem nr 1 wyborców opozycji. Trzeba przyznać, ze jest pan bardzo aktywny w sieci, głośno wygłasza swoje poglądy polityczne i pseudo-moralne, nie kryje się ze swoim antysemityzmem , nienawiścią do ludzi o odmiennej seksualności, nienawiścią do kobiet, nienawiścią do Niemców, Rosji, Unii Europejskiej, nienawiścią do Szełemeja, itd, itp. Często powtarza pan kłamstwa partii rządzącej i podpisuje się pan pod tym własnym nazwiskiem. Karma wraca. Im więcej bzdur pan wypisuje, im więcej pan prowokuje tym więcej negatywnej energii do pana wraca. Ale pan jako pismak o tym dobrze wie i robi to specjalnie, bo dzięki temu czuje się zauważony i doceniony. Osobiście mam nadzieję, że niedługo czasy się zmienią i za fałszywe oskarżanie, obmawianie i namawianie do nienawiści w sieci ludzie będą pociągani do odpowiedzialności. Powodzenia, (jest możliwe, że przyda się panu).
Trele morele. Ona nie jest pierwsza. Do gróźb procesu, a nawet pobicia, jestem już od bardzo dawna przyzwyczajony. Towarzyszy temu zawsze "śpiewka" o tym, że bardzo nienawidzę tych lub tamtych. Trudno to jednak będzie udowodnić gdyż prawda jest taka, że ja tylko (tych i tamtych) nie lubię oraz mam wystarczająco dużo tak zwanej hucpy aby pisać o tym otwartym tekstem - podpisując się własnym nazwiskiem. Z punktu widzenia ludzi totalnie autorytarnych jest to niewybaczalny "grzech". Nienawidzą mnie więc bardzo gdyż obawiają się, że moja publicystyka może mieć wpływ na niektórych wyborców i odebrać im trochę głosów. P.S. Pierwszy proces wytoczono mi w czasach gdy bez wyroku zamknięto mnie na prawie rok w więzieniu. (Nazywało się to 'internowanie") Oskarżono mnie wtedy o to, ze krzyknąłem na funkcjonariusz straży więziennej "Ty ch...". Nie było to prawdą ale nie miało to żadnego znaczenia. - Podczas przesłuchania zapytałem esbeka czemu nie wymyślili lepszego pretekstu. Odpowiedział" To nie ma znaczenia. Masz siedzieć i będziesz siedział. Czasy są już jednak inne i skazanie kogoś za publicystykę nie jest łatwe. Będę więc siedział ale tylko na ławce w sali sądowej co cieszy gdyż taki proces da mi świetny materiał do opisanie jak działa trzecia RP w trakcie próby utworzenia IV Rzeszy. Niestety nawet to się najprawdopodobniej nie spełni. Tak więc, proszę zapiać pasy. Lecimy dalej
Ach! No tak, tragiczne losy Pilchowskiego! Jeden, jedyny! Auto-promocja czy nie przerobiona trauma? Idę sobie, dziadek włączył te samą, zdartą już płytę.
Józef Bąk (24 września 2023 14:02)
A ja sPOkojnie mówię ***** Tuska i niech wypierda*a do Berlina a Refka Holland na Madagaskar
Jerzy Jacek Pilchowski (24 września 2023 10:46)
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Nie chodzi o to żebyś się przestraszył. Chodzi o to żebyś poniósł karę, za obrażanie innych. Można napisać wszystko, ale nie naruszając wolności ii godności nnych.
Myśle, panie Pilchowski, że słyszał pan takie powiedzenie: Kto sieje deszcz zbiera burzę. To nie jest tak, że pańska osoba jest tak bardzo wyborczo ważna, ze stał się pan celem nr 1 wyborców opozycji. Trzeba przyznać, ze jest pan bardzo aktywny w sieci, głośno wygłasza swoje poglądy polityczne i pseudo-moralne, nie kryje się ze swoim antysemityzmem , nienawiścią do ludzi o odmiennej seksualności, nienawiścią do kobiet, nienawiścią do Niemców, Rosji, Unii Europejskiej, nienawiścią do Szełemeja, itd, itp. Często powtarza pan kłamstwa partii rządzącej i podpisuje się pan pod tym własnym nazwiskiem. Karma wraca. Im więcej bzdur pan wypisuje, im więcej pan prowokuje tym więcej negatywnej energii do pana wraca. Ale pan jako pismak o tym dobrze wie i robi to specjalnie, bo dzięki temu czuje się zauważony i doceniony. Osobiście mam nadzieję, że niedługo czasy się zmienią i za fałszywe oskarżanie, obmawianie i namawianie do nienawiści w sieci ludzie będą pociągani do odpowiedzialności. Powodzenia, (jest możliwe, że przyda się panu).
Trele morele. Ona nie jest pierwsza. Do gróźb procesu, a nawet pobicia, jestem już od bardzo dawna przyzwyczajony. Towarzyszy temu zawsze "śpiewka" o tym, że bardzo nienawidzę tych lub tamtych. Trudno to jednak będzie udowodnić gdyż prawda jest taka, że ja tylko (tych i tamtych) nie lubię oraz mam wystarczająco dużo tak zwanej hucpy aby pisać o tym otwartym tekstem - podpisując się własnym nazwiskiem. Z punktu widzenia ludzi totalnie autorytarnych jest to niewybaczalny "grzech". Nienawidzą mnie więc bardzo gdyż obawiają się, że moja publicystyka może mieć wpływ na niektórych wyborców i odebrać im trochę głosów. P.S. Pierwszy proces wytoczono mi w czasach gdy bez wyroku zamknięto mnie na prawie rok w więzieniu. (Nazywało się to 'internowanie") Oskarżono mnie wtedy o to, ze krzyknąłem na funkcjonariusz straży więziennej "Ty ch...". Nie było to prawdą ale nie miało to żadnego znaczenia. - Podczas przesłuchania zapytałem esbeka czemu nie wymyślili lepszego pretekstu. Odpowiedział" To nie ma znaczenia. Masz siedzieć i będziesz siedział. Czasy są już jednak inne i skazanie kogoś za publicystykę nie jest łatwe. Będę więc siedział ale tylko na ławce w sali sądowej co cieszy gdyż taki proces da mi świetny materiał do opisanie jak działa trzecia RP w trakcie próby utworzenia IV Rzeszy. Niestety nawet to się najprawdopodobniej nie spełni. Tak więc, proszę zapiać pasy. Lecimy dalej
My Polacy (23 września 2023 23:38)
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Nie chodzi o to żebyś się przestraszył. Chodzi o to żebyś poniósł karę, za obrażanie innych. Można napisać wszystko, ale nie naruszając wolności ii godności nnych.
Myśle, panie Pilchowski, że słyszał pan takie powiedzenie: Kto sieje deszcz zbiera burzę. To nie jest tak, że pańska osoba jest tak bardzo wyborczo ważna, ze stał się pan celem nr 1 wyborców opozycji. Trzeba przyznać, ze jest pan bardzo aktywny w sieci, głośno wygłasza swoje poglądy polityczne i pseudo-moralne, nie kryje się ze swoim antysemityzmem , nienawiścią do ludzi o odmiennej seksualności, nienawiścią do kobiet, nienawiścią do Niemców, Rosji, Unii Europejskiej, nienawiścią do Szełemeja, itd, itp. Często powtarza pan kłamstwa partii rządzącej i podpisuje się pan pod tym własnym nazwiskiem. Karma wraca. Im więcej bzdur pan wypisuje, im więcej pan prowokuje tym więcej negatywnej energii do pana wraca. Ale pan jako pismak o tym dobrze wie i robi to specjalnie, bo dzięki temu czuje się zauważony i doceniony. Osobiście mam nadzieję, że niedługo czasy się zmienią i za fałszywe oskarżanie, obmawianie i namawianie do nienawiści w sieci ludzie będą pociągani do odpowiedzialności. Powodzenia, (jest możliwe, że przyda się panu).
Edyta (23 września 2023 22:02)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Nie chodzi o to żebyś się przestraszył. Chodzi o to żebyś poniósł karę, za obrażanie innych. Można napisać wszystko, ale nie naruszając wolności ii godności nnych.
Jerzy Jacek Pilchowski (23 września 2023 21:35)
Cytuję użytkownika: Edyta
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
Jejku! Jejku! Bardzo się przestraszyłem.
Edyta (23 września 2023 21:02)
Cytuję użytkownika: kokokokoko.....
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
JP, spotkamy się w sądzie, i to nie są żarty. Zapłacisz za swoje chamstwo.
kokokokoko..... (23 września 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: My Polacy
Cytuję użytkownika: SCHIZOFRENIA PILPHOPSKYEGO
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski (22 września 2023 16:01)
Cytuję użytkownika: lekarz mojej córce kazał jeść banany
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: ***** *** i JJP i banany (22 września 2023 11:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Chcecie abyśmy płacili za antypolską propagandę? - Tak więc "Tylko świnie siedzą w kinie." jest dobrym podsumowaniem tej sprawy.
O "byciu świnią" pisze człeczyna, która się cieszyła, że płonące żywcem w stodole żydowskie dzieci "miały ciepło". Człeczyna, która w czasie stanu wojennego uciekła z własnego kraju, zdradził kolegów, bo jego córka musiała jeść banany.
Chyba naprawdę jest pan żydkiem który cieszył się, że polskie dzieci miały na Syberii zimno.
Tak, tak, wszyscy, którzy ci powiedzą prawdę o twoim "bohaterstwie" to "żydki", a ty jesteś jedynym Polakiem, jak Jaro Kalkstein, ubeku.
Rodziny Polaków którzy na podstawie donosów żydowskich komunistów zostali wywiezienia na Syberię się po prostu zemścili. W tej sprawie robi się wielkie Aj! Waj! o Polakach którzy zginęli z głodu i zimna nie wolno waszym zdaniem przypominać. W efekcie ja i wielu mi podobnych) Polaków ma te wasze ofiary w głębokim poważaniu. - A teraz może pan zawyć głośno trzy razy.
Pewnie twoja rodzina donosiła na rodziny Polaków pomagającym w czasie II wojny światowej Żydom, (ale jakby co, to rodzinę Ulmów popierasz, nawet będziesz się do nich modlił), a teraz napierdalasz na osoby pomagające uchodźcom. A pamietaj, sam byłeś uchodźcą. A nie! Przecież przedajnym ubekiem, który zdradził kolegów z Solidarności, o czym wszyscy wiedzą faktów nie zakłamiesz, pisiorze.
Zupełnie żenujące jest zrzucanie całkowitej winy na Żydów (czytaj Żydów polskich) za wywózkę Polaków na Syberie, ktoś kto trochę poczytał materiałów na ten temat wie jak było naprawdę. Pan Pilchowski powtarzając głośno powykrzywiane fakty i podpisujac je swoim nazwiskiem albo jest ignorantem albo wie, ze to jest tylko w małej części prawdziwe i powtarzając takie kłamstwa w imię PISu jest zupełne nietykalny. A Polacy (zwłaszcza teraz) są takim narodem, ze nie potrzebujemy żadnego wroga - sami się nawzajem powybijanymi dzięki kłamstwom PISu. Zreszta pan Pilchowski sam pokazał jak się solidaryzuje z narodem: przy pierwszej możliwej okazji uciekł i tłumaczy się żona i dziećmi! Tak jakby inni nie mieli żon i dzieci! Typowa Dulszczyzna! Sam się sprzedał a innych piętnuje.
Bardzo trafna i wnikliwa analiza naszego społeczeństwa. Nie bez powodu zagarnęli nas zaborcy. Sami byliśmy temu winni, tej naszej wzajemnej "miłości". I jeszcze słowa Marszałka - "naród wspaniały, tylko ludzie k***y". A przy okazji - inne dzieci mogły jeść polskie jabłka, tylko córka jjp musiała banany. Tłumaczenie ubeka - bezcenne. I nie, że nie rozumiem błędów ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Ale kreowanie się teraz na autorytet ze strony jjp.....
Trochę to chyba dziwne, że w trakcie kampanii wyborczej największym problemem PO-kręconych jest wypisywanie różnych dziwnych rzeczy na mój temat. Chyba to jest jednak zbyt mało. Może napiszcie, że jestem prezydentem Wałbrzycha i to ja osobiście przepiłem ten miliard który teraz biedny pan Szełemej stara się spłacić. Oczywiście z waszą i księżnej Daisy pomocą.
My mamy Daisy, ty kurnikową Szydło, której sam kurdupel z Źoliborza się wstydzi
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Drogowcy odśnieżcie Piaskową Górę. Jutro Mikołajkowy Bieg dla...

Książ odcięty od mieszkańców? Rzecznik zamku nie przebiera w słowach.

Wałbrzych: straszył pistoletem, ukradł 21 zł. Grozi mu 20 lat...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij