Menu

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Był skonfliktowany z 62-letnią sąsiadką, problem postanowił rozwiązać siłowo. 53-latek rozbił w mieszkaniu kobiety dwie szyby i straszył, że ją zabije. Grozi mu 5 lat więzienia.


 

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu
Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 22:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Piłsudskiego w Wałbrzychu. 53-letni mężczyzna rozbił dwie szyby w oknie 62-letniej sąsiadki. Pokrzywdzona oszacowała straty na ponad 500 złotych.
 
- Szybko okazało się, że podejrzany dokonał dewastacji, gdyż był od dłuższego czasu skonfliktowany z lokatorką budynku. W trakcie policyjnej interwencji 53-latek próbował ukryć się w kilkaset metrów dalej w okolicy swojego miejsca zamieszkania, ale ostatecznie został przez funkcjonariuszy prewencji zatrzymany. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.
 
 
Jak ustalili mundurowi, wałbrzyszanin dodatkowo groził 62-letniej kobiecie, że ją zabije.
 
Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty (zniszczenia mienia i składania gróźb karalnych).
53-latek przyznał się do popełnienia obu przestępstw i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.


adm
foto: adobestock (ilustracyjne)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

dav303 (25 września 2023 10:35)
Za jazdę z 3,28 promila - 5 lat więzienia, za kradzież perfum i baterii - 5 lat więzienia, za ugodzenie nożem sąsiada - 5 lat więzienia, za wybicie szyb i groźby - 5 lat więzienia. Ciekawie :)
Radek (24 września 2023 14:09)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu pełno ludzi wchodzących w konflikt z prawem. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Leon (24 września 2023 11:58)
za takie akty dewastacji tylko kryminał i dziesieciokrotne pokrycie kosztów remontu.
Maniuś (23 września 2023 16:35)
Tępić patologie
wielki wąż (23 września 2023 11:17)
Cytuję użytkownika: Rick
Cytuję użytkownika: Facet
Szmaciskom się nie grozi.szkoda czasu i nerwów. Nie warto zawracać sobie życia.sa dziwki.taniej.przyjemniej.bez stresu że szmaciskami
Dokładnie twoja matka to dziwka wiesz to z autopsji
Ale jakie promocje dawała. Co 5 raz gratis.
Rick (23 września 2023 8:23)
Cytuję użytkownika: Facet
Szmaciskom się nie grozi.szkoda czasu i nerwów. Nie warto zawracać sobie życia.sa dziwki.taniej.przyjemniej.bez stresu że szmaciskami
Dokładnie twoja matka to dziwka wiesz to z autopsji
Farmaceuta (22 września 2023 22:28)
Pewnie po szczepionce na kowid
Facet (22 września 2023 20:36)
Szmaciskom się nie grozi.szkoda czasu i nerwów. Nie warto zawracać sobie życia.sa dziwki.taniej.przyjemniej.bez stresu że szmaciskami

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   wandalizm  |   groźby karalne  |  

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

140 km/h przez miasto ponad 125 przez przejście dla pieszych

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij