Menu

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Tuż obok wałbrzyskiej Castoramy stanął Mobilny Punkt Poboru Krwi. Można pomóc, ale również skrzystać z kilku atrakcji. 

Oddaj krew w mobilnym punkcie

W tym miejscu akcja odbywa się po raz pierwszy. Oprócz oddawania krwi można było się dowiedzieć, jak wygląda pierwsza pomoc. Pokaz prowadzi grupa młodzieży. Można zobaczyć też łódkę wodną WOPR. Atrakcja dla dzieci jest maskotka wałbrzyskiej  straży miejskiej. 

Krew można oddawać do godziny 13:00

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marek (24 września 2023 16:44)
Może jak by to było bardziej nagłośnione był by większy oddźwięk , ludzi oddających krew pewnie też by było więcej . Poruszam się troszkę po tym mieście ( centrum i stary zdrój) ogłoszenia ani plakatu nie widziałem , szkoda bo chętnie oddał bym krew w dzień wolny od pracy .
były krwiodawca (24 września 2023 8:40)
Oddających za darmochę krew prawie nie ma.Może to i dobrze bo to jest drogi towar. Zważywszy wojnę na Ukrainie.
,,Goldmann,, (23 września 2023 14:02)
,,ten gagla,z fotki mógłby oddać krew,,, Zrobiłby przynajmniej raz w życiu coś pożytecznego,,,,a nie tylko obiecanki cacanki,,,

Dodaj komentarz

krew  |   autobus  |   castorama  |   pobor  |   krwi  |   podzamcze  |   pomoc  |   wiadomosci  |   informacje  |   wydarzenia  |   walbrzych  |  

Nie przyjechał autobus? Piszcie do ZDKiUM

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Umowa podpisana - pierwsze autobusy wodorowe przyjadą we wrześniu 2024

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij