Menu

75-lecie II Liceum Ogólnokształcącego

Zjazd absolwentów, wspomnienia i wiele spotkań po latach. II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja obchodzi 75-lecie istnienia. 

75-lecie II Liceum Ogólnokształcącego

Obchody 75-lecia rozpoczęły się od Mszy Świętej. Potem nauczyciele, władze miasta, uczniowie i absolwenci wzięli udział w uroczystej akademii.  Na zakończenie odbył się bal w Zamku Książ.

 

 

red
foto: fb II Liceum Ogólnokształcące
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Analityk miejski (25 września 2023 21:10)
UBolka z Gdańska nie zaprosili POnownie?
? (25 września 2023 12:11)
Cytuję użytkownika: Jam ci to
A gdzie srul żydowski,wstydzi się swojej szkoły , czy to szkoła wstydzi się takiego kręta. Panie Wróbel,więc jak to jest?
I ja tam byłem... Jak chcesz ograniczony trollu wylewać hejt, to przynajmniej zorientuj się co nieco w sprawie. Pan Prezydent był jednym z najważniejszych zaproszonych gości i uczestniczył zarówno w części szkolnej, jak i brał udział w balu w zamku Książ. Jest zdjęcie - źle, nie ma zdjęcia - też źle. Zdecyduj się...
Ja (25 września 2023 10:01)
Cytuję użytkownika: Ja
I jak zwykle żenujący De podkówczers
I jak zwykle hejterzy ktorzy sami nie zrobiliby tego lepiej
Jam ci to (24 września 2023 22:39)
A gdzie srul żydowski,wstydzi się swojej szkoły , czy to szkoła wstydzi się takiego kręta. Panie Wróbel,więc jak to jest?
uczeń (24 września 2023 20:11)
Panie profesorze Derwich,czy jest Pan dumny z szełemeja?Wątpię.
Ateista (24 września 2023 17:27)
Cytuję użytkownika: Jerzy
Dlaczego niewierzący chodzą do kościoła? Po co?
Dlaczego wierzący robią takie imprezy jak w Dąbrowie Górniczej ;)?
Jerzy co w gó...e leży (24 września 2023 11:38)
Cytuję użytkownika: Jerzy
Dlaczego niewierzący chodzą do kościoła? Po co?
Dlaczego wierzący wszystkim mówią jak mają żyć. Kościół ma wszystko, pieniądze, kobiety, imprezy, samchody, domy tylko w nim coraz mniej jest Boga.
Zosia (24 września 2023 10:21)
No to przechwalaniem ni było końca
Pan (24 września 2023 9:09)
Cytuję użytkownika: Jerzy
Dlaczego niewierzący chodzą do kościoła? Po co?
Każdy ma możliwość nawrócenia się.Bóg nikogo nie skresla ,w przeciwieństwie do człowieka.," ostatni będą pierwszymi" mówi ci to cos?
listonosz edzio (24 września 2023 8:10)
Cytuję użytkownika: Jerzy
Dlaczego niewierzący chodzą do kościoła? Po co?
Dla jaj.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

liceum  |   ogolnoksztalcace  |   zdjecia  |   fotografie  |   jubileusz  |  

Wystawa fotografii z Porcelany Krzysztof w OSK Podzamcze

Głuszyca: Tak wygląda las po wycince drzew (FOTO)

Zobacz jak nasi posłowie składali ślubowanie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij