Menu

S3: Lubawka - Kamienna Góra. Coraz blizej końca

Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu oddany do użytku zostanie odcinek drogi ekspresowej S3 z Kamiennej Góry do Lubawki. Zobaczcie, jak wygląda droga.

S3: Lubawka - Kamienna Góra. Coraz blizej końca

adm
foto: GDDKiA
rdakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Hrabia (8 października 2023 16:18)
Wałbrzych oczywiście pominięty żadnych dróg szybkiego ruchu, przez wioski na S3 i A4.
Jan (28 września 2023 5:54)
Przedwczoraj jechałem otwartym... przedwczoraj nowym 48-kilometrowym odcinkiem S11. Ten wygląda lepiej, ładniej. No ale Koszalin - Bobolice jest prawie płasko - tu wzgórza dodają uroku.
Janek (25 września 2023 10:58)
Pięknie wygląda tylko Czesi nic nie robią. Dobrze, że już na Kowary nie trzeba jechać po betonowych płytach
analityk medyczny (25 września 2023 10:50)
A od 2023 dzięki eurosodomitom i popisowcom zakaz ruchu samochodów spalinowych, a już od 2024 kolejne nowe podatki od posiadanych samochodów spalinowych, tylko palące się elektryki za setki tysięcy, to po co te nowe drogi ?

Dodaj komentarz

s3  |   Lubawka  |   Kamienna Góra  |  

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Podczas pożaru runęła ściana — czterech strażaków w szpitalu

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij