Menu

Zaginiona 78-latka odnaleziona przez policję

To było kilka trudnych godzin dla rodziny zaginionej 78-latki. Kobieta wyszła z domu i nie było z nią kontaktu. Pomogli policjanci, którzy po kilku godzinach od zaginięcia odnaleźli kobietę. Seniorka cała i zdrowa trafiła do domu.

 

Zaginiona 78-latka odnaleziona przez policję
W sobotę około godziny 11:30 dyżurny z I Komisariatu Policji w Wałbrzychu otrzymał zgłoszenie o zaginięciu starszej, schorowanej kobiety. Z relacji rodziny seniorki wynikało, że mieszkanka Wałbrzycha w godzinach rannych wyszła z domu w dzielnicy Podzamcze i do chwili zgłoszenia nie powróciła do niego. Nie było też żadnego kontaktu z kobietą. Z uwagi na okoliczności zaginięcia, wiek kobiety oraz jej schorzenia natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze.

- Część policjantów zbierała informacje w miejscu zamieszkania kobiety, a pozostali wyposażeni w podstawowe informacje dotyczące 78-latki, rozpoczęli kontrolowanie miejsc, w których mogła przebywać kobieta. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Szybka i sprawna reakcja policjantów przyniosła efekty.

- Około godziny 15:00 patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego zauważył na jednej z ulic w dzielnicy Paskowa Góra kobietę, której wygląd odpowiadał rysopisowi zaginionej kobiety. Seniorka okazała się zaginioną 78-latką. Wałbrzyszanką zaopiekowali się policjanci. Na szczęście nic jej nie dolegało. Cieszymy się, że starsza pani cała i zdrowa została odnaleziona. - dodaje komisarz Marcin Swieży. 
 
 
adm
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomek (25 września 2023 12:48)
Pichnar oddawaj forse, którą bezprawnie pobrałeś.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiona  |  

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

140 km/h przez miasto ponad 125 przez przejście dla pieszych

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij