Menu

Gość Dnia - Włodzimierz Czarzasty

- Módlcie się do Boga, żeby Konfederacja nie wzięła mandatu w okręgu wałbrzyskim - mówi  wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. Zdaniem współprzewodniczącego Nowej Lewicy mandat w okręgu utrzyma poseł Marek Dyduch. 

Gość Dnia - Włodzimierz Czarzasty

 

 

red
foto: Telewizja Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Paweł (26 września 2023 14:12)
Dobrze mówi - Dyduch zawsze był skuteczny: https://www.tiktok.com/@marek_dyduch
Janosik (26 września 2023 11:25)
Hańba !!! niewierzący mówi nam co mamy robić- a sam w to nie wierzy nawet.
Romuald (26 września 2023 7:00)
Czerwona świnia
Jerzy Jacek Pilchowski (25 września 2023 21:13)
Jest proste rozwiązanie konfliktu pomiędzy lewizną i konfederastami. Nie powinno być między nimi koalicji tylko połączenie. Obie te partie są totalitarne więc nie widzę problemu.
Analityk miejski (25 września 2023 21:07)
Módlcie się do Lenina i Stalina, żeby komuchy nie dostali ani jednego mandatu oprócz tego od drogówki.
V- (25 września 2023 20:00)
Jebany komuch , promujący sk***ysyna Dyducha i powołujący się na Boga .........Hm! Takie sk***ysyny jak Miller , Kwaśniewski , Cimoszewicz , Buzek itp. przy takim Dyduchu wymiękają . Tak szczerze ........Wyłażą ścierwa na żer do koryta !! Niech was sk***ysyny piekło pochłonie !!!!
Gienek (25 września 2023 19:46)
Cytuję użytkownika: Jacek
To on jest wierzący?
Tak na potrzebę chwili.On by podpisał cyrograf z diabłem,albo leżał krzyżem w Kościele,Zakłamanie i hipokryzją ,aż kipi.Fuj.
Jacek (25 września 2023 17:50)
To on jest wierzący?

Dodaj komentarz

gosc  |   dnia  |   wlodzimierz  |   czarzasty  |  

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij