Menu

Wałbrzyscy policjanci z pucharem

Za nami X Mistrzostwa Strzeleckie Policjantów woj. dolnośląskiego. Wałbrzyscy funkcjonariusze wrócili z pucharem.

Wałbrzyscy policjanci z pucharem
W mistrzostwach brało udział aż 29 trzyosobowych drużyn z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej oraz praktycznie wszystkich jednostek policji z Dolnego Śląska. Wśród nich byli także policjanci reprezentujący wałbrzyską komendę. Nasi funkcjonariusze nie zawiedli i z zawodów wrócili z pucharem. W klasyfikacji drużynowej asp. szt. Wojciech Gabrysiak, asp. Tomasz Wnuk oraz st. sierż. Cezary Zdanowicz zajęli drugie miejsce. Byli także bardzo blisko podium indywidualnie.
 
Zawody strzeleckie odbyły się na terenie strzelnicy Jaworskiego Klubu Strzeleckiego „UR”.
 
Zawodnicy rywalizowali zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak również indywidualnej. Mistrzostwa przebiegały w miłej atmosferze, jednak rywalizacja była zacięta, a zawodnicy wykazali się w trakcie konkretnych konkurencji niebywałą celnością i umiejętnościami strzeleckimi.
 
Po zakończeniu zawodów organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników gorące posiłki serwowane z grilla, żurek oraz napoje.
 
W klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej mężczyzn zwyciężyli przedstawiciele jaworskiej komendy powiatowej, natomiast najlepszą zawodniczką została policjantka z Wrocławia. 
 
Poniżej klasyfikacja końcowa X Mistrzostw Strzeleckich Policjantów województwa dolnośląskiego prezentuje się następująco:
 
Drużynowo:
 
I miejsce - KPP w Jaworze- 532 punkty
II miejsce - KMP w Wałbrzychu 499 punktów
 
 
III miejsce - Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu - 477 punktów
 
Najlepsza zawodniczka:
 
I miejsce - mł. asp. Katarzyna Bieńkowska - 170 punktów- KMP we Wrocławiu
II miejsce - asp. Magdalena Staniszewska - 150 punktów- Wydział Konwojowy KWP we Wrocławiu
III miejsce - mł. asp. Kamila Konarska - 134 punktów- KPP w Polkowicach
 
Najlepszy zawodnik:
 
I miejsce - asp. szt. Rafał Sokołowski - 189 punktów KPP w Jaworze
II miejsce - asp. szt. Michał Jacewicz - 185 punktów KMP w Jeleniej Górze
III miejsce - sierż. szt. Paweł Waloszczyk- 185 punktów- KMP we Wrocławiu
Złoty strzał - mł. asp. Katarzyna Bieńkowska - KMP we Wrocławiu
 


red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marek (26 września 2023 18:47)
Jak tak dobrze strzelają niech jadą do Ukrainy i walczą Anie lansowanie w necie jak dzieci w piaskownicy
Xxx (25 września 2023 20:45)
Szlaban to ty jesteś. Masakra człowieku po co takie śmieszne komentarze.... jeżdżą niech jeżdżą widać nadają się do tego bo jakiś tam pucharek sobie przywieźli....
V- (25 września 2023 20:03)
A kto im się na amunicję zrzucił ? Przecież milicja ma nawet szlaban na użycie broni .

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   puchar  |  

Miał trzy zakazy kierowania samochodem, mimo to wsiadł za kierownicę

140 km/h przez miasto ponad 125 przez przejście dla pieszych

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij