Menu

Tragedia podczas wycinki drzew - zginął mężczyzna

Policja i prokuratura badają okoliczności śmierci mężczyzny, który został przygnieciony konarem podczas wycinki drzew. Do tragedii doszło w lesie pod Modliszowem.


 

Tragedia podczas wycinki drzew - zginął mężczyzna

Jak informuje mł asp. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji, mundurowi o śmierci 52-letniego mężczyzny zostali poinformowani w poniedziałek po godzinie 12:00. Do tragedii doszło w lecie pod Modliszowem (nieopodal Świdnicy).

Mężczyzna zginął przygnieciony konarem. Śledztwo prowadzi świdnicka prokuratura. Sprawę bada też Państwowa Inspekcja Pracy. 

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

inż. A. Partacz (28 września 2023 7:14)
Cytuję użytkownika: Misiek+
Jakim k***a "lecie" matoły z redakcji.....
Masz rację. Od soboty mamy jesień.
Prokolog (26 września 2023 21:53)
Natura sie msci?
Misiek+ (26 września 2023 10:42)
Jakim k***a "lecie" matoły z redakcji.....

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   las  |   wycinka drzew  |   Modliszów  |   Świdnica  |  

Leżeli pijani na mrozie. Niewiele brakowało, by zamarzli

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Oddaj krew dla dzielnego strażaka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij