Menu

Zemsta kosztować go może 5 lat za kratami

Straszył, że ją zabije, a później zniszczył jej samochód — krewki 47-latek zemścił się na partnerce mężczyzny, z którym miał konflikt. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

 

Zemsta kosztować go może 5 lat za kratami

W połowie sierpnia do komisariatu zgłosiła się właścicielka osobowego Forda, który został mocno zniszczony. Do zdarzenia miało dojść przy ul. Ludowej w Wałbrzychu. Sprawca zarysował ostrym narzędziem wszystkie elementy karoserii oraz przedni reflektor. Straty pokrzywdzona wyceniła na 15 tysięcy złotych.

Policjanci zatrzymali już sprawcę — to 47-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Jak się okazało, mężczyzna zemścił się na kobiecie, bo... miał konflikt z jej partnerem.

- W toku prowadzonych czynności mundurowi ustalili, iż wałbrzyszanin dopuścił się jeszcze innego czynu karalnego. W lipcu bieżącego roku groził kobiecie pozbawieniem życia. Jak ustalili śledczy, jego zachowanie miało być spowodowane konfliktem pomiędzy nim, a partnerem pokrzywdzonej kobiety. - mówi asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia i gróźb karalnych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

adm
foto:
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Welcome in bolec (27 września 2023 13:12)
To pewnie biscup. Zazdrosny że go nie wpuścili na imprezę w Dąbrowie Górniczej
Wowa z Donbasu (27 września 2023 8:48)
Pewnie marzył o jej bolcowaniu, a tu przyczepił się jakiś inny dupcyngiel

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wandal  |   zemsta  |   wiezienie  |  

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

''Miłośnicy'' kawy w rękach policji. Wpadli prawie po roku

Myślała, że pomaga synowi - straciła 5 tys. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij