Menu

Chciała być piękna - trzy razy kradła kosmetyki

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 31-letnią kobietę, która w czerwcu tego roku trzykrotnie wykradła z jednej z drogerii w Szczawnie-Zdroju sporą ilość różnego rodzaju kosmetyków. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1100 złotych.

Chciała być piękna - trzy razy kradła kosmetyki
Policjanci pionu kryminalnego z I Komisariatu realizując informacje własne zatrzymali 31-latkę w środę po godzinie 19:00 w miejscu zamieszkania przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu. Wcześniej, po przeprowadzonych czynnościach operacyjnych, mundurowi ustalili, że to właśnie ta wałbrzyszanka trzykrotnie wychodziła z tej samej drogerii przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju z różnego rodzaju kosmetykami nie płacąc za nie. Wartość strat oszacowano na ponad 1,1 tys. zł.
 
 
Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom na postawienie wałbrzyszance zarzutu kradzieży sklepowych w krótkich odstępach czasu. Teraz 31-latka może trafić za kraty więzienia na 5 lat. O losie kobiety zadecyduje sąd.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

policja  |   szczawno-zdrój  |   złodziejka  |   kosmetyki  |  

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

''Miłośnicy'' kawy w rękach policji. Wpadli prawie po roku

Myślała, że pomaga synowi - straciła 5 tys. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij