Menu

70 załóg na trasie Rajdu o Kropelce

Cała zabawa polega na tym, by przejechać 150 km, spalając jak najmniej paliwa. Na stracie Rajdu o Kropelce w Świdnicy stanęło ponad 70 załóg. A ile pali Twój samochód ? 

70 załóg na trasie Rajdu o Kropelce

- Przejeżdżamy 150 kilometrów, a załogi starają się przeżyć rajd bawiąc się, rozwiązując wiele zadań na trasie i zwiedzając nasz Dolny Śląsk. - mówi organizator rajdu, Robert Jagła.

Trasa była tajna, zawodnicy poznali ją godzinę przed startem, by nikt nie szukał skrótów. Zawodnikom podpowiada aplikacja na telefonie, która pokazuje jak jechać.

Oszczędzamy paliwko...

Takie ćwiczenie przyda się każdemu, bo w piątek w Wałbrzychu zabrakło przez chwilę na stacjach benzynowych paliwa. Oleju napędowego nie było między innymi na stacjach Orlenu przy Galerii Victoria i przy ul. Wrocławskiej. A ile pali Twój samochód ?

Czytaj też:
Orlen celowo wyłączył dystrybutory? Tak twierdzi POadm
foto: Rajd o Kropelce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anon (3 października 2023 17:36)
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,,to wszystko przez tych hitlerowców co przyjeżdżają tankować ,,i knedle też,,,a do tego wsiuny tankują do beczek,,bo jest tanio,,,,a jaj po - jeby wygraliby wybory,,to będzie po 10 zł za litr,,,,PiS musi wygrać,,,,
PiS, PO, jeden ch..j.
RKM (30 września 2023 18:53)
Ale zjebany pomysł. Siądzcie sobie ,pograjcie w planszówki a nie smrodzicie tylko tymi rzechami
Goldmann,, (30 września 2023 15:44)
,,to wszystko przez tych hitlerowców co przyjeżdżają tankować ,,i knedle też,,,a do tego wsiuny tankują do beczek,,bo jest tanio,,,,a jaj po - jeby wygraliby wybory,,to będzie po 10 zł za litr,,,,PiS musi wygrać,,,,
Pan (30 września 2023 14:04)
Cytuję użytkownika: Joze
PIS doprowadzi Polskę do totalnej zagłady aby tylko być przy władzy Obudźcie się ludziska
Ty idź spać,dzisiaj masz dość procentów.Jutro na ostatni marsz w tym składzie.Jest to ich ostatni boj.
Joze (30 września 2023 13:43)
PIS doprowadzi Polskę do totalnej zagłady aby tylko być przy władzy Obudźcie się ludziska

Dodaj komentarz

Koczują w namiotach

Witoszów: zwłoki mężczyzny odnalezione w potoku

Witoszowska ''wyspa'' znana na cały świat

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij