Menu

Regionalna konwencja Bezpartyjnych Samorządowców

Za nami pierwsza regionalna konwencja Bezpartyjnych Samorządowców. We Wrocławiu spotkali się liderzy ugrupowania oraz jego sympatycy z całego regionu.

Regionalna konwencja Bezpartyjnych Samorządowców

Podczas spotkania zaprezentowano liderów list wyborczych, kandydatki i kandydatów z Dolnego Śląska w wyborach do sejmu i senatu, a także szczegóły programu.

- Ponad 350 tys. podpisów pod naszymi listami poparcia nie wzięło się znikąd i to widać tu i teraz. Idziemy po to żeby zmienić Polskę i dać nadzieję Polakom że Polska może być normalna. Bez waśni, sporów i wojny polsko-polskiej. My to zmienimy – mówił Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego, jeden z liderów Bezpartyjnych Samorządowców.

Od wyborów parlamentarnych dzielą nas dwa tygodnie. Dziś we Wrocławiu Bezpartyjni Samorządowcy zaprezentowali „jedynki” na listach do Sejmu i Senatu, a także szczegóły programu wyborczego. Główne jego punkty to zniesienie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT), wprowadzenie bezpłatnej komunikacji publicznej, miejskiej i regionalnej oraz bezpłatnych, zdrowych obiadów dla dzieci w szkołach.

 

 opr. adm
foto: użyczone
rdakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Obserwator (2 października 2023 16:57)
Cytuję użytkownika: Bezpartyjny Samorządowcy PIS
Bezpartyjny Samorządowcy PIS PRAWIDOŁOWA NAZWA Cezary Przybylski ŻENADA Cezary Przybylski
Słuszne spostrzeżenie; panie Przybylski; nie wstyd panu?spaprał pan swój wizerunek i wszystko w temacie.Wiem,wiem; liczył pan na miejsce na liście PiSu; ale im NIGDY nie wolno wierzyć!!
Bezpartyjny Samorządowcy PIS (2 października 2023 15:57)
Bezpartyjny Samorządowcy PIS PRAWIDOŁOWA NAZWA Cezary Przybylski ŻENADA Cezary Przybylski
Polska 2023 (2 października 2023 11:39)
Moj dom murem podzielony, podzielone murem schody, po lewej stronie lazienka, po prawej stronie kuchenka...

Dodaj komentarz

Bezpartyjni samorządowcy  |   wybory  |   sejm  |   senat  |  

Sprowadzić fundusze z KPO i przywrócić autonomię samorządów

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Sylwia Bielawska w trzech sejmowych komisjach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij