Menu

Jedna osoba nie żyje - wypadek w Mokrzeszowie. Droga zablokowana

Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło dziś rano w Mokrzeszowie. Droga krajowa nr 35 jest zablokowana.

 

Jedna osoba nie żyje - wypadek w Mokrzeszowie. Droga  zablokowana

Do wypadku doszło przed godziną 8:00. Zderzyły się trzy samochody, w tym bus w którym jechało kilka osób, w tym trzy osoby niepełnosprawne. Jak nas poinformowała mł. asp. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji, jedna osoba zginęła. To kierowca samochodu osobowego, kilku pasażerów busa prewieziono do szpitala. Żadnych obrażeń nie odniósł kierowca i pasażer ciężarówki, która również uczestniczyła w wypadku. Na miejscu są strażacy i policja. Droga krajowa nr 35 (trasa Świdnica — Świebodzice) jest w Mokrzeszowie zablokowana.

 

 

adm
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Dominik (3 października 2023 14:17)
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Lkv (3 października 2023 9:42)
Do pana z czarnego audi na wałbrzyskich blachach który w tym samym miejscu tylko z 0.5 h wcześniej wyprzedzał ciężarówkę na czołówkę z drugą ciężarówką. Obejrzyj sobie zdjęcia z tego wypadku może coś dotrze do twojego pustego łba.
Michał (2 października 2023 15:33)
Cytuję użytkownika: Maniek
Wypadek nie był w Mokrzeszowie , jak mylnie podają wszystkie media dookoła, tylko na terenie administracyjnym Świebodzic. Na wysokości zakładów przy ulicy Świdnickiej w Świebodzicach.
Proszę zapoznać się z mapami administracyjnymi. Zakłady znajdują się w Świebodzicach natomiast droga oraz "Betoniarnia"
Paulina (2 października 2023 12:32)
Jan-w tym busie jechały dzieci niepełnosprawne na rehabilitacje
Maniek (2 października 2023 11:55)
Wypadek nie był w Mokrzeszowie , jak mylnie podają wszystkie media dookoła, tylko na terenie administracyjnym Świebodzic. Na wysokości zakładów przy ulicy Świdnickiej w Świebodzicach.
Jan (2 października 2023 9:57)
A tym busie to kto jechal?

Dodaj komentarz

Lodowisko otwarte już od piątku (sprawdź ceny biletów)

Tylko 2,8 litra paliwa na 100 km

Walczą z hałasem - 9 dowodów rejestracyjnych zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij