Menu

Nie żyje Andrzej Dobosz, założyciel Automobilklubu Sudeckiego

Był pasjonatem rajdów samochodowych, pomysłodawcą i dyrektorem Rajdu Elmot i twórcą Automobilklubu Sudeckiego. Zmarł Andrzej Dobosz.
 

Nie żyje Andrzej Dobosz, założyciel Automobilklubu Sudeckiego

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci Andrzeja Dobosza - twórcy Automobilklubu Sudeckiego, pomysłodawcy i wielokrotnego Dyrektora Rajdu Elmot. Będzie nam Ciebie brakowało Andrzeju... - poinformował w social mediach o śmierci Andrzeja Dobosza Automobilklub Sudecki.

W 1971 roku, Andrzej Dobosz tworzył Automobilklub Sudecki. W październiku 1972 roku
był dyrektorem I Rajdu Elmot, który prowadził przez ziemię świdnicką (między innymi Zagórze Śląskie).  W 1974 impreza stała się rundą Mistrzostw Okręgu Dolnego Śląska, a dwa lata później eliminacją Mistrzostw Polski Strefy Południowo-Zachodniej. W 1978 roku - III Rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.  Andrzej Dobosz  był pierwszy dyrektorem Rajdu Elmot

adm
foto: Automobilkub Sudecki
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pasjonat (2 października 2023 9:43)
Cześć Twojej pamięci!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij