Menu

Gość Dnia - Michał Suchora

- Jako pełnomocnik rządu ds. energii odnawialnej, poseł PiS Ireneusz Zyska przyłożył rękę do rozmontowania ustawy wiatrakowej - twierdzi Michał Suchora, rzecznik prasowy Zielonych, 6. na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu wałbrzyskim w wyborach do Sejmu.

Gość Dnia - Michał Suchora

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Janosik (3 października 2023 14:20)
Hahha ale....poziom wiedzy...
Testo (3 października 2023 9:39)
Czy „on” jest homosiem?
Do lemingokoków (3 października 2023 7:16)
Cytuję użytkownika: CPN Mieroszów
Jakaś masakra ten człowiek. Nie ma pojęcia o czym mówi. Skąd on się tu wziął?
Jakiś KOlejny pajac z Nikąd.
CPN Mieroszów (2 października 2023 21:20)
Jakaś masakra ten człowiek. Nie ma pojęcia o czym mówi. Skąd on się tu wziął?
Jerzy Jacek Pilchowski (2 października 2023 18:01)
No cóż. On chyba chce aby jakaś niemiecka firma postawiła koło jego domu wiatrak. Jemu jednostajny szum przez 24 godziny na dobę nie będzie mu przeszkadzać gdyż i tak przez cały czas szumią mu w głowie różne dziwne myśli.
Ewa (2 października 2023 17:48)
Pizduś
Rita (2 października 2023 17:29)
Skąd oni się wzięli. Jacyś spadochroniarze,czy cus !

Dodaj komentarz

gość dnia  |   michał suchora  |   zieloni  |   koalicja obywatelska  |   wybory  |   sejm  |   senat  |   kandydaci  |  

Sprowadzić fundusze z KPO i przywrócić autonomię samorządów

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij