Menu

Dzień z Sowami (FOTO)

Od najmniejszych sówek, które mogłyby zmieścić się w kieszeni, po potężne sowy o aż dwutonowej sile ścisku szponów. Ptaki można było zobaczyć podczas Dnia z Sowami w Gminie Walim

Dzień z Sowami (FOTO)

- Zgromadzeni goście mogli poznać tajemnice z życia i anatomii tych stworzeń, a myśliwy - sokolnik przybliżył pracę i życie z innymi gatunkami ptaków drapieżnych, które współpracują z ludźmi nie tylko podczas polowań. Po prelekcjach i prezentacjach odbyła się zbiórka funduszy w formie licytacji na rzecz Fundacji Dzika Nadzieja, dzięki której każdy kto zechciał mógł przyczynić się do ratowania zdrowia i życia dzikich zwierząt, które uległy wypadkom w naszym regionie. Ponadto wydarzeniu towarzyszyły warsztaty, animacje, zajęcia dla dzieci oraz jarmark lokalnych produktów i rękodzieła. - informują organizatorzy

 

 

red
foto: Gmina Walim - Kraina Sowiogórskich Tajemnic
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

sowy  |   walim  |   zdjecia  |   ptaki  |   wydarzenie  |  

Modlitwa o pokój w Kościele Zbawiciela

Bilet okresowy kupisz w aplikacji

Dziś jest Światowy Dzień Kota. Oto wasze mruczki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij