Menu

Polscy strażacy będą pomagać ukraińskim

Ochotnicza Straż Pożarna z Dolnego Śląska podpisała umowę ze strażakami z Ukrainy.

Polscy strażacy będą pomagać ukraińskim
Strażacy z OSP podpisali w Wałbrzychu porozumienie. Współpraca skupiać się będzie na wielu aspektach, a najważniejszy z nich to wspólne ćwiczenia. Współpraca  została nawiązana ze strażakami m.in z Lwowa, Iwano Pietrowska i Winnicy . 
 
Polscy strażacy mają dzielić się z doświadczeniem z kolegami z Ukrainy. Pomoc ma dotyczyć m.in pracy grup poszukiwawczych i ratowników pracujących z psami. 
 
 
W spotkaniu wzięli udział komendanci z Polski i Ukrainy. 
 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ovo (4 października 2023 10:22)
Wałbrzych 24- banderwoski głos w twoim domu.
Xyz (3 października 2023 22:18)
Cytuję użytkownika: Antyukr
Szalomei jedz już do tego boryslva i nie wracaj
Atyukr zdecydowanie lepiej dla wszystkich było by jak ty byś pojechał GDZIEKOLWIEK I NIE WRACAŁ!!!!
Antyukr (3 października 2023 16:56)
Szalomei jedz już do tego boryslva i nie wracaj

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij