Menu

Toyota Aygo X trafiła do zwycięzcy loterii 23. Toyota Półmaratonu Wałbrzych

Zwycięzca loterii 23. Toyota Eko Półmaratonu Wałbrzych odebrał już nagrodę główną - Toyotę Aygo X. Auto będzie można spotkać na ulicach Wałbrzycha, ponieważ pan Dariusz ze Starych Bogaczowic prawdopodobnie będzie nim dojeżdżał do pracy.
Toyota Aygo X trafiła do zwycięzcy loterii 23. Toyota Półmaratonu Wałbrzych
Przekazanie nagrody odbyło się miesiąc po losowaniu w salonie Toyota Nowakowski w Wałbrzychu.
 
- Chcielibyśmy życzyć samych dobrych wrażeń z jazdy i mamy nadzieję, że zobaczymy się także w przyszłym roku na 24. edycji - mówi Michał Jeliński, dyrektor salonu Toyota Nowakowski w Wałbrzychu.
 
 
- Bardzo cieszymy się ze współpracy z wałbrzyską fabryką Toyoty i salonem Toyota Nowakowski. Ta nagroda jest magnesem, który przyciąga na nasz bieg i stąd tak wielu biegaczy jest zainteresowanych udziałem w naszym półmaratonie. Cieszymy się, że nagroda zostanie w Wałbrzychu, bo choć biegaczy z Wałbrzycha zawsze jest bardzo dużo, to dotychczas nie mieli oni szczęścia i nagroda wyjeżdżała w Polskę. Wiemy, że nasz laureat mieszka w Starych Bogaczowicach, ale pracuje w Wałbrzychu, więc auto często będzie pojawiało się na naszych ulicach - mówi dyrektor zawodów Krzysztof Grajek.
 
 
Samochód, który w tym roku był główną nagrodą w loterii to Toyota Aygo X, czyli miejski crossover, następca Toyoty Aygo 2. generacji. Co ważne, bije w nim wałbrzyskie serce.
 
- To już dwunasty albo trzynasty raz, gdy jako fabryka fundujemy nagrodę, a koledzy z Toyota Nowakowski przygotowują auto do wydania. Nasza centrala w Warszawie pokrywa także koszty podatku. Jesteśmy dumni z tego, że silnik i skrzynia biegów w tym samochodzie pochodzą z naszej fabryki. Mam nadzieję, że będą dobrze służyć, a na wizytę do serwisu będziecie przyjeżdżać tylko na 15, 30, 45 tysięcy kilometrów - mówi Grzegorz Górski, general affairs manager Toyota Motor Manufacturing Poland.
 
 
 
Zgodnie z regulaminem nagroda główna Toyota Półmaratonu nie przypada najszybszemu zawodnikowi, tylko jest losowana wśród uczestników, którzy zameldowali się na mecie. W tym roku szczęśliwcem okazał się pan Dariusz ze Starych Bogaczowic.
 
- W biegu uczestniczyłem już nie pierwszy raz, ale pierwszy raz udało się coś wygrać. Początkowo wydawało się to nierealne, ale teraz już widzę, że to prawda. Chciałbym podziękować organizatorom, bo nagroda jest naprawdę fajna i bardzo zachęca do udziału w imprezie. Również mam nadzieję, że spotkamy się za rok - mówi Dariusz, zwycięzca loterii 23. Toyota Półmaratonu.
 
 
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sip (4 października 2023 17:34)
Cytuję użytkownika: Tsss
Gratulacje!!! Tym bardziej cieszy, że nagrodę otrzymał przesympatyczny człowiek z naszego regionu:)
Żebyś się nie sp*****lił w gacie z tego szczęścia
Tsss (4 października 2023 11:25)
Gratulacje!!! Tym bardziej cieszy, że nagrodę otrzymał przesympatyczny człowiek z naszego regionu:)

Dodaj komentarz

półmaraton  |   nagroda  |   toyota  |   loteria  |   aygo x  |   toyota nowakowski  |   tmmp  |  

To będą największe imprezy sportowe w tym roku

Wałbrzyski policjant z sukcesem na górskim półmaratonie

Dała się nabrać fałszywej znajomej. Straciła 6 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij