Menu

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

21-letni wałbrzyszanin włamał się do sklepu w Śródmieściu i ukradł z wystawy destylator do wody. Mężczyzna trafił w ręce policji. 

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany.  Grozi mu 10 lat więzienia.

Do włamania doszło przy ul. Konopnickiej. . O wybitej szybie w sklepie powiadomił mundurowych 68-letni właściciel. Sprawca - po dewastacji witryny sklepowej - z wystawy sklepowej ukradł destylator do wody o wartości 550 złotych.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o włamanie przy tej samej ulicy, gdzie doszło do kradzieży. 
 
 
Mężczyzna przyznał się do winy  i złożył wyjaśnienia. 21-latek stanie teraz przed sądem. Grozi mu 10 lat więzienia. 
 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (4 października 2023 12:15)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu jest pełno kradnących. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Utylizator (4 października 2023 7:03)
Cytuję użytkownika: Kaspar Hauser
grozi mu podobny wyrok jak za zabicie trzech osob na autostradzie, dziwne ze na Dominikane nie sp*****lil z tym destylatorem
;Ścierwa; już szukają schronienia przed zimą; bo to i żreć dadzą, a i ciepło w tyłek .A na wiosnę ,już jakoś będzie.
Kaspar Hauser (3 października 2023 19:15)
grozi mu podobny wyrok jak za zabicie trzech osob na autostradzie, dziwne ze na Dominikane nie sp*****lil z tym destylatorem

Dodaj komentarz

destylator  |   policja  |   walbrzych  |   kradziez  |   112  |   997  |   informacje  |   wydarzenia  |  

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Leżeli pijani na mrozie. Niewiele brakowało, by zamarzli

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij