Menu

Wybuch butli z gazem — jedna osoba ranna, 4 ewakuowano

Jedna osoba została ranna, cztery osoby ewakuowano po wybuchu butli z gazem, do jakiego doszło w Jaczkowie w gminie Czarny Bór. Są duże zniszczenia, niektóre ze ścian zostały częściowo zawalone, inne popękały.
 

Wybuch butli z gazem — jedna osoba ranna, 4 ewakuowano

Do wybuchu doszło we wtorek (3 października) około godziny 9:00. Doszło do rozszczelnienia butli z gazem a później do wybuchu. 42-letnia kobieta została poparzona, przewieziono ją do szpitala. Cztery osoby ewakuowano.

Mieszkanie, w którym doszło do wybuchu, mieści się w budynku wielorodzinnym. Sam
budynek jest mocno uszkodzony, po wybuchu niektóre ściany uległy częściowemu zawaleniu, niektóre popękały. Co będzie dalej z budynkiem — decyzję podejmą pracownicy nadzoru budowlanego. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że dwa mieszkania są kompletnie zniszczone.

 

 

adm
foto: walbrzych24.com (ilustracyjne)
redakcja@walbrzych24,cm

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

straż pożarna  |   policja  |   wybuch gazu  |   gaz  |  

Jak pomóc bezdomnym - ruszyła akcja ''Zima''

''Miłośnicy'' kawy w rękach policji. Wpadli prawie po roku

Myślała, że pomaga synowi - straciła 5 tys. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij