Menu

Pierwszy ślub i Dzień Otwarty w nowym Urzędzie Stanu Cywilnego

Zakończył się remont willi Issmera w Śródmieściu, gdzie mieścić się będzie m.in. Urząd Stanu Cywilnego. Na najbliższą sobotę zaplanowano pierwszy ślub, a dzień wcześniej wałbrzyszanie będą mogli zwiedzać budynek i podziwiać efekty prac remontowych.

Pierwszy ślub i Dzień Otwarty w nowym Urzędzie Stanu Cywilnego
Remont rozpoczął się pod koniec 2021 roku, budynek stał pusty przez 10 lat (wcześniej należał do Straży Pożarnej) Prace remontowe już się zakończyły a na sobotę 7.10 zaplanowano tu pierwszy ślub.
 
Urząd Miejski w Wałbrzychu zaprasza wszystkich mieszkańców na Dzień Otwarty, który odbędzie się w piątek 6.10. Obiekt będzie dostępny do zwiedzania w godzinach 14:00-17:00. Będzie można zobaczyć m.in. pieczołowicie odtworzone malowidła i inne elementy dekoracyjne.
 
 
 
Oprócz Urzędu Stanu Cywilnego i obsługujących go pracowników będzie tu też Biuro Zamówień Publicznych wałbrzyskiego Urzędu Miasta.
 
 
opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

z ciekawości (12 października 2023 7:02)
Jaka para weźmie pierwszy ślub?
MARDOR (4 października 2023 20:51)
Cytuję użytkownika: LOL
No proszę, młodzież i seniorzy poszli w odstawkę. Wodoromek znowu zrobił wałbrzyszan w mech i paproć.
Prawda ! Obiecanki - cacanki ... Podobno jakaś Rada Seniorów w Wchu jest , ciekawe po co .
Sikora (4 października 2023 15:46)
Cytuję użytkownika: LOL
No proszę, młodzież i seniorzy poszli w odstawkę. Wodoromek znowu zrobił wałbrzyszan w mech i paproć.
A tobie,jak zwykle ,wszystko jest ;w nie tak; Jesteś wyjątkowym cynikiem, o ile wiesz,co to znaczy.No i te skojarzenia; mech,paproć, czy ty aby nie jesteś ;dzikiem;?
LOL (4 października 2023 15:31)
No proszę, młodzież i seniorzy poszli w odstawkę. Wodoromek znowu zrobił wałbrzyszan w mech i paproć.

Dodaj komentarz

Zmienią lokal użytkowy w mieszkanie

Daisy Wedding - II edycja targów ślubnych w Starej Kopalni (FOTO)

Pięknieje budynek przy ul. 1 Maja 82

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij