Menu

Gość Dnia - Maciej Szlinder

- Każdy Polak powinien otrzymywać 1500 zł dochodu podstawowego - przekonuje dr Maciej Szlinder z partii Razem, prezes Polskiej Sieci Dochodu Podstawowego, 3. na liście Nowej Lewicy w okręgu wałbrzyskim w wyborach do Sejmu.

Gość Dnia - Maciej Szlinder

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pp (13 października 2023 14:53)
1500 od LEWIZNY dziekuje to juz bylo - komuna sie klania
Marcel (7 października 2023 14:55)
B
wałbrzyszan (7 października 2023 11:46)
najsensowniejszy kandydat ze wszystkich list w naszym regionie, jest na bieżaco ze stanem aktualnej debaty ekonomicznej, a wy dalej w epoce balcerowicza łupanego
Ewelina (7 października 2023 11:24)
Najsensowniejsza osoba na liście Lewicy. Gdybyśmy mieli taki sejm, nie trzeba by wyjeżdżać ani z Wałbrzycha, ani z Polski...
wałbrzyszan (7 października 2023 11:08)
Cytuję użytkownika: TW Bolek
100 mln dla kazdego!
jedyny sensowny pomysł wałęsy, jednorazowy powszechny dochód podstawowy, i jakis rodzaj sprawiedliwosci przy prywatyzacji
G (5 października 2023 14:24)
Co to znaczy śmieciówki. Twórcy umów o dzieło czy zlecenia- powinni dać klapsa wypowiadającym się w ten sposób. Umowy całkiem OK . Jest tylko śmieciowe ich stosowanie. Winna nie jest umowa a człowiek.
TW Bolek (5 października 2023 10:43)
100 mln dla kazdego!
Limes inferior (5 października 2023 9:31)
Może od razu na styl Orwela? Limes Inferior - Zajdla? Klucze/karty z punktami i miasta enklawy Coś co juz w Chinach testuja? Social Credit System?
Antoni Chołodniak (5 października 2023 2:14)
Tak Zgadzam się we wszystkich punktach wypowiedzi dotycych polityki społecznej, socjalno-bytowej. Też zgodnie mogę powiedzieć, że kwestie polityczne i powiązania do czasów międzywojennych, są nieadekwatne do obecnej sytuacji i polityki migracyjnej.
podatkowiec (4 października 2023 17:31)
dochód podstawowy to w sumie to samo co nieodprowadzanie pewnej części podatku. prawica i lewica mówią o tym samym.

Dodaj komentarz

gość dnia  |   maciej szlinder  |   lewica  |   wybory  |   kandydaci  |   sejm  |   senat  |   dochód podstawowy  |  

Sprowadzić fundusze z KPO i przywrócić autonomię samorządów

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij