Menu

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

W najbliższych dniach i tygodniach warto odwiedzić Zamek Książ. Odbędzie się tam wiele ciekawych wydarzeń. Część z nich będzie bezpłatna. 

Najbliższe wydarzenia w Zamku Książ

- Jesień obfituje w wiele wydarzeń w Zamku Książ. Część z nich to wydarzenia bezpłatne. Obowiązują zapisy, tak jak na najbliższe wydarzenie czyli otwarcie budynku bramnego. Dni otwarte - spotkanie z Mateuszem Mykytyszynem w niedzielę. W sobotę z Panią dr Sylwią Bielawską. 9 października o 18:00 odbędzie się pierwsza kobieca debata w Zamku Książ. Tutaj też obowiązują zapisy. Następnie wiele koncertów, wydarzeń. 17 października "Historia na żywo" z Panią Barbarą Borkowy. Magia świąt, Ogrody Światła... To wszystko już niedługo w Zamku Książ. - mówi prezes Zamku Książ, Anna Żabska. 

 

 red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hahahaha (24 października 2023 23:39)
Cytuję użytkownika: Aleksandra
Jedna Pani ma za szerokie spodnie i wygląda bardzo grubo
Ta chuda nie lepsza.
kinoman (22 października 2023 16:40)
Cytuję użytkownika: Aleksandra
Jedna Pani ma za szerokie spodnie i wygląda bardzo grubo
Do tego ma niechlujną fryzurę niczym Stanisław Paluch w teatrze.Z filmu Miś.
stopdebilom (11 października 2023 8:24)
Cytuję użytkownika: Ksiądz Proboszcz
Beatyfikacja naj naj naj Daizy?
W tym środowisku wszystko jest możliwe.
aqq (11 października 2023 7:39)
Zupa bydzie? No i co z kortektą pci i prawami kubit?
Veronica (10 października 2023 11:02)
Do wiadomości... Prezes zamku Książ za salę do studniówki 2024, wystawiła cenę 12000 zl... tylko sama sala!
Aleksandra (5 października 2023 21:10)
Jedna Pani ma za szerokie spodnie i wygląda bardzo grubo
WPISZ (5 października 2023 12:38)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,,a czy ropuchy są pod ochroną,,czy pod parasolem ochronnym,,???
Ty być mocno głupi, prawda?
***** *** = głupi być
Analityk miejski (5 października 2023 12:12)
Żabska nie płaci wykonawcom za wykonaną pracę w zamku, a do tego klubu niepłacących za usługi dołączyła Festyniarka Kołacz: https://damiinfo.pl/praworzadnosc-maja-tylko-na-banerach/
***** *** (5 października 2023 10:31)
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,,a czy ropuchy są pod ochroną,,czy pod parasolem ochronnym,,???
Ty być mocno głupi, prawda?
Goldmann,, (5 października 2023 8:08)
,,a czy ropuchy są pod ochroną,,czy pod parasolem ochronnym,,???
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

zamek  |   ksiaz  |   wydarzenia  |   rozrywka  |   zapisy  |   informacje  |   w24  |   wtv  |   telewizja  |   walbrzych  |  

Widzieliście już Magię Świąt w Zamku Książ

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij