Menu

Gość Dnia - Marek Dyduch

- Dużo wskazuje na to, że w okręgu wałbrzyskim Nowa Lewica i Trzecia Droga wezmą mandaty poselskie - mówi poseł SLD Marek Dyduch. Według wiceprzewodniczącego Nowej Lewicy, dwa mandaty straci PiS, zdobywając w okręgu dwa, a nie cztery, jak obecnie. Pozostałe cztery przypadną Koalicji Obywatelskiej.

Gość Dnia - Marek Dyduch

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pp (10 października 2023 13:34)
KOMUCHY odchodza i JUZ NIE WYGRAJA - nigdzie. PiS daje godne zycie i przyszlosc. TYLKO PiS!!!!! RESZTA TO PIC!!!
a może tak a może nie (10 października 2023 12:43)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Tyl
Dzieła skore na niedźwiedziu.IDE głosować na PIS i skreslam 4 ray NIE.NIE dla komuchow,NIEdla POkreconych,NIE dla tęczowych,NIE dla ślepej drogi.
Ja też. I takich jak my jest dużo (coraz więcej)więc komuniści i aferałowie są w narastającym stresie.
Sondaż: przyszły rząd utworzy opozycja https://www.wnp.pl/parlamentarny/sondaze/sondaz-przyszly-rzad-utworzy-opozycja,1335.html
Mieszkaniec (10 października 2023 12:41)
Cytuję użytkownika: Felek
Wczorajsza debata wTVP porażka dla koalicji.PAN Mateusz Morawiecki ,wygrał 5:O Brawo Panie Premierze.Zachowanie Tuska zenujace.
Wygrał Holownia, Bosak i Wielgus co do samej debaty to porażka zadawane pytania trwały dłużej niż odpowiedzi niczym to nie przypominało debaty. Co do Pana Mateusza to było jak regułki wyuczone na pamięć i oczywiście tradycyjnie wszystkie odmiany przypadków Tusk. Co do Tuska nie był sobą, ale nie było najgorzej.
Skamieniały sierp i młot (10 października 2023 12:24)
Wyjeli wyrocznię z muzeum Historii naturalnej w Moskwie i pozwoli mówić.
Felek (10 października 2023 7:58)
Wczorajsza debata wTVP porażka dla koalicji.PAN Mateusz Morawiecki ,wygrał 5:O Brawo Panie Premierze.Zachowanie Tuska zenujace.
wiosenny bąk (10 października 2023 6:58)
Dlaczego ta redakcja nie zaprasza wszystkich kandydatów z naszego rejonu? Boicie się, czarnego konia tej kampanii? Wstyd.
xyz (10 października 2023 2:26)
Katarzyna Kotula stwierdziła natomiast, że "Lewica mówi jasno nie dla podwyższenia wieku emerytalnego". - Mamy dobre rozwiązania, które pomogą emerytom żyć godniej - powiedziała. Wymieniła w tym kontekście: rentę wdowią i dwie roczne waloryzacje emerytur, senioralny bon turystyczny, leki za pięć złotych, łatwiejszy dostęp do geriatrów, emerytury stażowe i podwyższenia zasiłku pogrzebowego. RENTA WDOWIA I WYŻSZY ZASIŁEK POGRZEBOWY żeby emerytom żyło się lepiej. Martwy emeryt nie będzie miał już dużych potrzeb więc jeden wyższy zasiłek pogrzebowy mu wystarczy.
Jerzy Jacek Pilchowski (9 października 2023 21:38)
Cytuję użytkownika: Tyl
Dzieła skore na niedźwiedziu.IDE głosować na PIS i skreslam 4 ray NIE.NIE dla komuchow,NIEdla POkreconych,NIE dla tęczowych,NIE dla ślepej drogi.
Ja też. I takich jak my jest dużo (coraz więcej)więc komuniści i aferałowie są w narastającym stresie.
Mariusz L. (9 października 2023 20:26)
W zbliżających się wyborach oddam swój głos na Konfederacje. Wolność i Niepodległość. Pozdrawiam.
sTEFAN (9 października 2023 18:55)
Stary komuch się obudził......PRECZ Z KOMUNĄ!!!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gość dnia  |   marek dyduch  |   wybory  |   sejm  |   kandydaci  |  

Sprowadzić fundusze z KPO i przywrócić autonomię samorządów

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Sylwia Bielawska w trzech sejmowych komisjach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij