Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Wałbrzyski poseł PO Tomasz Siemoniak, były wicepremier i minister obrony, o konsekwencjach zmian na szczytach polskiej armii: Zrujnowała się narracja PiS-u, jak to zapewnia bezpieczeństwo Polakom. Poczucie bezpieczeństwa Polaków na pewno się zmniejszy.

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

100/100 (12 października 2023 9:34)
Cytuję użytkownika: Wał Szełemeja
Z dwojga złego to już lepszy dla biedniejszych mieszkańców Wałbrzycha - PiS...
100/100
Chemik (12 października 2023 9:19)
Z tym nieporozumieniem na stanowisku ministra obrony o armii lepiej nie dyskutować - może o tablicach Mendelejewa i chemii?
Jerzy Jacek Pilchowski (11 października 2023 23:51)
On sobie chyba nawet nie zdaje sprawy, że PiS uratował mu życie. Gdyby PO wygrało w roku 2015 to jak szef MOZ latał by często Carakalem i prędzej lub później mieli byśmy następną katastrofę lotniczą.
Wał Szełemeja (11 października 2023 21:16)
Z dwojga złego to już lepszy dla biedniejszych mieszkańców Wałbrzycha - PiS...
Dlaczego startujesz w Opolu (11 października 2023 17:26)
Bo dla Wałbrzycha nic nie zrobiłes, wieć sp*****liłes do Opola by tam nic nie zrobic?
Ty zdrajco! (11 października 2023 16:10)
Dlaczego Tusk podpisal umowae z ruskim FSB, byłym KGB bez wymaganej opinii szefa MON, czyli twojej. KGB i Tusk traktowali cię tylko jak słupa? dalczego nie pilnowałes swojego stanowiska i obowiazków? Dlaczego gdy byles szefem MON słuzby Polskie spotykały się cześciej z agentami FSB/KGB niz za PRL? Dlaczego nie ma notatek z waszych spotkan? Dlaczego podpisaliscie z FSB/KGB umowa ze bedziecie chronic Rosję przed ingerencją/szpeigowanie przez panstwa trzecie w tym NATO? Dlaczeo jena z interpolacji posla PO Brejzy, tego od Pegasusa... jest toczka w toczke taka sama jak tresc dokumentu znalezionego w sidziebie niby NATO, gdzi erobili sobie popijawy agenci Polski i Rosji? Kto pisał Brejzie ten dokument? kto mu go podrzucił? Dlaczego podpisaliscie umoawe o wspołpracy z FSB o misjach wspolnych pokojowych z Rosja, tak szybko, bez opinii szefa MON jak GAPY! Gdy Tusk rezygnował z Tarczy USA, mowił ze gapą nie jest. a tu podpisał od tak umowe z FSB jak gapa? Dzis Orlen przejał sołkę EuroPol Gaz... tą samą w której prezesm zostal brat Miedwiediewa (przy sprzeciwie prezydenta RP Lecha Kaczysnkiego i rady nadzorczej społki - usunieci bo przeszkadzali) i umorzył sobie w imieni Polskiej spółki Gazpromowi 2 mld długu? Dlaczego chcieliscie sprzedać Orlen i Lotos ruskim?
wiosenny bąk (11 października 2023 13:42)
Po raz kolejny pytam; kiedy redakcja zaprosi najpoważniejszego kandydata do sejmu RP? Czego się boicie? Wstyd cały Wałbrzych tą sytuację widzi.
Testo (11 października 2023 13:38)
panie ośle ... tym dwóm zdrajcom należy zabrać emerytury!!! ... zapewne przy realizacji filmu "reset" okazało się, że brali czynny udział ...
PAN (11 października 2023 12:18)
Tusk ,wczoraj w swoim przemowieniu dot.generałów ," odsztafirowal się " i z mina "strach się bać" przypominał mi Jaruzelskiego,który ogłaszał stan wojenny.
Pan kleks (11 października 2023 12:09)
Gumiaku nic lepiej nie mów bo się
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gość dnia  |   tomasz siemoniak  |   obronność  |   wojsko  |   generałowie  |   dymisja  |   wybory  |   kandydaci  |   sejm  |  

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Siemoniak ministrem od specsłużb, wicewojewoda nie dla Kosióra?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij