Menu

Była pijana i przekroczyła prędkość

40-letnia kobieta została zatrzymana do kontroli drogowej. Jechała 35 km/h za szybko. Miała też ponad promil alkoholu w organizmie. 

Była pijana i przekroczyła prędkość
Prowadzony przez kobietę pojazd nie ma aktualnych badań technicznych. Kontrola drogowa, poza mandatem karnym, zakończyła się więc dla wałbrzyszanki odebraniem jej przez policjantów prawa jazdy oraz dodatkowo dowodu rejestracyjnego.
 
Do zatrzymania doszło na ul. Sikorskiego. Policyjni motocykliści z grupy „Speed” w rejonie przejścia dla pieszych zatrzymali kierującą samochodem osobowym kobietę do kontroli drogowej w związku z przekroczeniem przez nią prędkości o ponad 35 km/h. Ta kontrola miała zakończyć się dla mieszkanki naszego miasta mandatem karnym w kwocie 900 złotych i dziewięcioma punktami karnymi, ale okazało się, że konsekwencje prawne dla kobiety będą dużo poważniejsze.
 
 
 
A wszystko przez to, że mieszkanka Wałbrzycha była pijana i postanowił wsiąść za kierownicę samochodu osobowego. Mundurowi wyczuli od 40-latki woń alkoholu, dlatego postanowili ją przebadać. Wynik niestety potwierdził, że wałbrzyszanka znajduje się w stanie nietrzeźwości. Kobieta wydmuchała 1,09 promila alkoholu. Samochodem dalej nie pojechała, utraciła uprawnienia do prowadzenia pojazdów, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu w związku z brakiem aktualnych badań technicznych.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wiesiu (13 października 2023 7:39)
Grupa speed :P buhahahah faktycznie na miarę tej wioski Wałbrzych. Po godzinie 20 już ich nie widać, wtedy gówniarze naćpani urządzają sobie rajdy, no ale przecież najważniejsze statystyki, a te najlepiej się podbija mandatami.
Kaspar Hauser (13 października 2023 0:26)
W kategoriach: pijany kierowca, menel i zlodziej sklepowy parytety sie sprawdzily, gorzej jest w biznesie i w nauce

Dodaj komentarz

policja  |   badania  |   sikorskiego  |   droga  |   112  |   997  |   interwencja  |   motocyklisci  |  

Poranny spacer z narkotykami

Alkohol, brak prawa jazdy i nadmierna prędkość

Ruszyła akcja ''Łapki na kierownicy''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij