Menu

Pociągiem w Góry Sowie (video z drona)

Zobacz przejazd historycznym składem po najbardziej malowniczych liniach kolejowych w naszym regionie. 
Pociągiem w Góry Sowie (video z drona)
- Skład poprowadziła lokomotywa spalinowa SU45-079 w oryginalnym malowaniu, zwana potocznie Fiatem. Dla podróżnych były dostępne historyczne wagony z kolekcji Wrocławskiego Klubu Sympatyków Kolei: trzy wagony Bi zbudowane w latach 20. XX wieku oraz kuszetka z lat 70. XX wieku.  
 
 
 
Dla uczestników przewidziane były dwa pociągi specjalne: „Wielka Sowa” oraz „Kalenica”. Na trasie można było między innymi zobaczyć: majestatyczny Masyw Ślęży, Góry Sowie, odnowione wiadukty kolejowe w Lubachowie, Jugowicach, historyczne budynku dworców kolejowych w Świdnicy, Zagórzu, Głuszycy, jedne z najdłuższych tuneli w Polsce. - czytamy w opisie filmu na kanale Kolejowy Raj

red
video i foto: Marcin Zachariasz (yt Kolejowy Raj)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

dron  |   video  |   drona  |   krajobraz  |   panorama  |   gory  |   sowie  |   widok  |   trasa  |   pociagi  |   trainspooting  |  

Kolędowanie w towarzystwie krajobrazów

Tłumy na ulicach Wałbrzycha. Takiego miasta już nie ma (VIDEO)

Donguralesko ''Między Miastami''. Zobacz dwa utwory (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij