Menu

Daleko nie ujechał -''zatrzymał'' go próg zwalniający

O tym, jak niebezpieczna może być jazda po pijaku skuterem, przekonał się 43-letni wałbrzyszanin. Mężczyźnie udało się przejechać zaledwie kilkadziesiąt metrów, później trafił do szpitala.

 

Daleko nie ujechał -''zatrzymał'' go próg zwalniający

Do wypadku doszło na ul. Sosnowej w Wałbrzychu w środowe popołudnie. Pijany 43-latek wsiadł na motorower, ale po kilkudziesięciu metrach "zatrzymał" go próg zwalniający.

- Na progu zwalniającym przewrócił prowadzony przez siebie jednoślad, sam doznając poważnych obrażeń głowy. - informuje komisarz Marcin Świeży.

Badanie wykazało u 43-latka prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie udzielona została mu pomoc medyczna. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 43-latkowi grożą 2 lata więzienia, nawet dożywotni zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pt (19 października 2023 12:42)
DO ROBOTY MLOTY DO PRACY RODACY NOWE WRACA! RUDY POZDRAWIA
Tyl (19 października 2023 9:53)
Patologia wałbrzyska.Codziennie wypadki po zachlaniu mordy.

Dodaj komentarz

polcija  |   pijany kierowca  |   wypadek  |   112  |   Wałbrzych  |  

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij