Menu

Przedsiębiorcze i Odważne w Zamku Książ

W Zamku Książ świętowano urodziny Przedsiębiorczych i Odważnych. Ekspertki, managerki i właścicielki firm opowiedziały o swoich doświadczeniach i sposobach na sukces. Kobieca społeczność ma już rok. 

Przedsiębiorcze i Odważne w Zamku Książ

Około 50 kobiet mogło wysłuchać rozmów podczas panelu dyskusyjnego. Spotkanie to też okazja do poznania tajników rozwoju osobistego.

- Przedsiębiorcze i Odważne  to miejsce, które wzmacnia biznesową społeczność ekspertek, menagerów, dyrektorek i właścicielek firm. Uważamy, że poprzez wydarzenia stacjonarne, znacznie łatwiej buduje się relacje, uczy się nowych umiejętności, rozwija siebie i swoją firmę. - mówią o sobie członkinie. 

W spotkaniu wzięła udział prezes Zamku Książ, Anna Żabska, która podkreślała, że Zamek od dłuższego czasu wspiera kobiece inicjatywy. 

- Dzisiaj gościmy Przedsiębiorcze i Odważne czyli klub kobiet z Wrocławia. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, że wybrały właśnie Zamek Książ na miejsce obchodów pierwszej rocznicy funkcjonowania tego wyjątkowego stowarzyszenia. Tym bardziej, że w Zamku Książ funkcjonuje Zamek Kobiet czyli bardzo podobna inicjatywa. Wspierająca i promująca działalność kobiet. - mówi prezes Zamku Książ, Anna Żabska. 

 

 

 

Jak Przedsiębiorcze i Odważne rozpoczęły swoją działalność?

- Jak rozpoczynałyśmy nasz projekt, to miałyśmy zaplanowane dwa spotkania  w gronie 45. przedsiębiorczych kobiet w Hydropolis i w Zoo. Z upływem czasu okazało się, że znamy coraz więcej organizatorek i są w stanie nas wesprzeć w tym, byśmy mogły organizować więcej tych spotkań. Przez ostatni rok zrealizowałyśmy 13. spotkań w kameralnym gronie. Uważamy to za bardzo duży sukces. Naszą misją i strategią jest energia, współpraca, wspólne działanie. Chcemy, by te spotkania odbywały się w takich wspaniałych miejscach jak m.in. Zamek Książ.  - mówi pomysłodawczyni Przedsiębiorczych i Odważnych, Ewa Piotrowska. 

Każde spotkanie jest szansą do poszerzenia swojej wiedzy i podzielenia się umiejętnościami. 

- Wyjątkowość tych spotkań polega przede wszystkim na nietypowych i niezwykle energetycznych osobach. To miejsce i czas na wyjątkowe podróże w świat historii różnych naszych uczestniczek. Jest możliwość poczuć energię, dzielić się tą energią i ją pozyskiwać. - mówi członkini Przedsiębiorczych i Odważnych, Jolanta Pająk.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22

Komentarze

Ole! (22 października 2023 19:47)
Cytuję użytkownika: Sukcesu tu nie ma i nie będzie.
To są kobiety sukcesu z Wrocławia.W Wałbrzychu nie ma kobiet sukcesu.W Wałbrzychu w ogóle nie ma sukcesu.Wczoraj w piątek idąc od czerwonego kościoła aż do ulicy Sienkiewicza co drugi sklep zlikwidowany.Na ulicy pustki może ze czterech przechodniów widziałem po drodze a była godzina 13:20.Zresztą to nie dziwi bo tak właśnie wzorcowo wygląda miasto bankrut.Gdy platforma zacznie rządzić na ulicach pojawią się żebracy tak samo jak wtedy gdy peowcy rządzili do spółki z kosiniakami.
Masz racje, bo kobieta tylko do sklepu sie nadaje!
analityk medyczny (22 października 2023 16:57)
Jaki procent dochodu swoich firm te Panie przeznaczają na fundusz płac ? Jaki jest procentowy wskaźnik w tych firmach kosztów do przychodu, dochodu do przychodu, funduszu płac do kosztów ? Ile średnio te firemki zatrudniają osób ? Ilu tam pracuje POLAKÓW a ile to obcokrajowcy ? To są istotne wskaźniki gospodarcze i ekonomiczne firmy.
Radek (22 października 2023 11:53)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu nie ma wielu kobiet z innowacyjnymi pomysłami. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się and tym zastanowić.
Sufrażysta (22 października 2023 11:24)
Sexmisja to nie do końca fikcja literacka. Gdyby sami mężczyźni zrobili taką imprezkę zostaliby okrzyknięci seksistami i męskimi szowinistami
Sip (22 października 2023 7:54)
Cytuję użytkownika: Iwona
Powodzenia i pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie,a autorzy złośliwych komentarzy niech pokażą co oni zrobili, osiągnęli , wtedy będziemy mogli porównać osiągnięcia. A w innej sytuacji to niech się ugryzą w język . Miłego dnia życzę wszystkim
Twoje osiągnięcie to wtedy jak cię wydymali na trzy baty
Feministka (22 października 2023 1:29)
Cytuję użytkownika: PanWacek
Jakie piękne !
Pozew w drodze .wacek u faceta znaczy jedno.
Mira (21 października 2023 18:28)
Cytuję użytkownika: Bzzz ..
Cytuję użytkownika: WB
A dlaczego nie ma żabki z mopem na czerepie? Co za niedopatrzenie
Co Ty kreator fryzur jesteś ? Po co te słabe teksty tu wypisujesz.
A Żabci zaskoczyła i ma inną fryzurę i jej nie poznali
PanWacek (21 października 2023 18:23)
Jakie piękne !
Sukcesu tu nie ma i nie będzie. (21 października 2023 15:57)
To są kobiety sukcesu z Wrocławia.W Wałbrzychu nie ma kobiet sukcesu.W Wałbrzychu w ogóle nie ma sukcesu.Wczoraj w piątek idąc od czerwonego kościoła aż do ulicy Sienkiewicza co drugi sklep zlikwidowany.Na ulicy pustki może ze czterech przechodniów widziałem po drodze a była godzina 13:20.Zresztą to nie dziwi bo tak właśnie wzorcowo wygląda miasto bankrut.Gdy platforma zacznie rządzić na ulicach pojawią się żebracy tak samo jak wtedy gdy peowcy rządzili do spółki z kosiniakami.
Iwona (21 października 2023 12:44)
Powodzenia i pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie,a autorzy złośliwych komentarzy niech pokażą co oni zrobili, osiągnęli , wtedy będziemy mogli porównać osiągnięcia. A w innej sytuacji to niech się ugryzą w język . Miłego dnia życzę wszystkim
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

przedsiebiorcze  |   odwazne  |   zamek  |   ksiaz  |   gala  |   urodziny  |  

Zamek Książ poszukuje młodych muzyków

Zamek Książ kupił samochód dla GOPR

Klip Lipnickiej i Domagały w wałbrzyskim teatrze ma już ponad 500...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij