Menu

Minersi w półfinale !!!

Miners Wałbrzych wygrywają z Hammersem Łaziska Górne 15:6 i meldują się w  półfinale PFL-9. 
 

 

 

Minersi w półfinale !!!

To kolejne zwycięstwo Minersów. Na pięć rozegranych meczów, na koncie mają cztery wygrane. Jedyna porażka, jaką ponieśli Minersi to mecz z Watahą Zielona Góra. Dziś po południu poznamy rywala, w którym zmierzymy się w półfinale (będzie to właśnie Wataha Zielona Góra lub Bielawa Owls). MVP rozegranego przy ul. Kusocińskiego meczu został wybrany Paweł Pradel.

adm
foto: FB Miners
rdakcja@walbrzych24.com

Komentarze

janusz (22 października 2023 17:59)
ogladałem, swietna wiadomosc, ale moja uwaga dotyczy rozgrzewki. Za małe zaangazowanie zawodnikøw a to podstawa dobrej gry i unikniecia kontuzji. Gratulacje

Dodaj komentarz

miners  |   wałbrzych  |   hermes Łaziska  |   sport  |   futbol amerykanski  |  

Sprawdź samochód przed zakupem w Serwisie Toyota Nowakowski

Festiwal Tradycji Górniczych w Wałbrzychu

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij