Menu

Niebawem otwarcie lodowiska. Będzie trochę drożej

Chłodzimy, wylewamy taflę, malujemy linie. Na lodowisku robi się już naprawdę bardzo zimno — informuje świdnicki OSiR i przygotowuje się do sezonu. W ubiegłym sezonie lodowisko odwiedziło ponad 75 tys. osób.

 
 

 

Niebawem otwarcie lodowiska. Będzie trochę drożej
Ubiegły rok świdnicki OSiR może zaliczyć do udanych. Od połowy listopada 2022 roku do połowy marca br. lodowisko odwiedziło 76 6008 osób, co daje dzienną średnią 736 osób.
 
Dużym wsparciem dla placówki było dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej z Ministerstwa Sportu i Turystyki (ponad 1,6 mln zł.) i z Urzędu Marszałkowskiego (700 tys. zł) na zakup i wymianę agregatu chłodniczego oraz samochodu do utrzymywania i pielęgnowania tafli lodu.
 
 
Już niedługo poinformujemy o dacie rozpoczęcia nowego sezonu na naszym lodowisku — informuje świdnicki OSiR (w ubiegłym roku sezon rozpoczęto w połowie listopada).
 
Niestety w tym roku będzie drożej, o około 2 zł. Za bilet godzinny, normalny (w tygodniu od poniedziałku do czwartku ) zapłacimy 17 zł. (było 15 zł). W weekend (od piątku do niedzieli) zapłacimy 20 zł (w ubiegłym sezonie 18 zł). Ulgowe bilety będą kosztowały odpowiednio 11 i 13 zł.

adm
foto: OSiR Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Felek (24 października 2023 8:41)
Cytuję użytkownika: Analityk miejski
Lodowisko w Świdnicy, baseny w Świebodzicach, Strzegomiu i Świdnicy. Kina w Dzierżoniowie,Świdnicy.Stadiony 20km od Wałbrzycha.Za to mamy GDK, Srulowieżę i hoteliki dla owadów.
Juz niedługo wybory .Zobaczymy jak zaglosujecie .TonPElowskie miasto,wiec nie ma co spodziewać się zmiany.Grajdol na pierwszym miejscu zadłużony w Polsce.Nie ma odkrytego basenu,nie ma lodowiska niema gdzie się wys....ac
Goldmann (23 października 2023 18:20)
,,a obrzezany w tej wałbrzyskiej wsi nie widzi ,, że jest to potrzebny obiekt,,,
Analityk miejski (23 października 2023 17:56)
Lodowisko w Świdnicy, baseny w Świebodzicach, Strzegomiu i Świdnicy. Kina w Dzierżoniowie,Świdnicy.Stadiony 20km od Wałbrzycha.Za to mamy GDK, Srulowieżę i hoteliki dla owadów.
R 26 Park (23 października 2023 12:46)
Wszystkich którzy wolą rolki zapraszam na kryty całoroczny skatepark w Wałbrzychu - R26 Park skatepark Wałbrzych

Dodaj komentarz

sport  |   lodowisko  |   Świdnica  |   łyzwy  |  

Górnik wygrywa na wyjeździe

Blokady rolnicze na trasie Świdnica - Wrocław

Jechał ponad ''setką'' przez Witoszów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij