Menu

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

- Czuję ekscytację, jak przed wyjazdem na kolonię - mówi o nadchodzącej pracy w Sejmie posłanka-elektka dr Sylwia BIelawska, która po zdobyciu mandatu poselskiego złożyła właśnie rezygnację z funkcji wiceprezydentki Wałbrzycha.

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

V- (7 listopada 2023 19:31)
Dzięki twojej nacji Bielawska , setki tysięcy moich rodaków także pojechało na ,, kolonię ,, .....Ale bez jakiejkolwiek ekscytacji . Większość została na ,, wypoczynku ,, . Wypoczywają po dziś dzień . Jak masz odrobinę człowieczeństwa ( w co wątpię ) powinnaś wstawić się za krzywdzonym narodem , przez twoich syjonistycznych pobratymców . Pamiętaj Bielawska ...Miarą człowieka mierzy się jego wnętrze , empatia , dobroć , honor , ogólnie pojmowane poczucie szczęścia dla tegoż człowieka i wszystkich naokoło . Natomiast według mnie , mamy przykład następnej mordy przyklejonej tanią taśmą wyborczą do przynoszącego sowite profity , żłoba . Ha !! I to z wiadomego plemienia !!
G (25 października 2023 9:55)
"Decyzja o tym, w jaki sposób będzie edukowane nasze dziecko, gdzie i przez kogo, jest fundamentalnym momentem dla życia młodego człowieka. Od niej bowiem zależy, czy dziecko będzie mogło wykorzystać swój talent i potencjał poznawczy i przez kolejne lata rozkwitnie ku swemu szczęściu i spełnieniu, czy też spędzi życie jako jeszcze jeden systemowy klon, może nawet nagradzany dyplomami i medalami, ale czy szczęśliwy? Sir Ken Robinson, ekspert od spraw edukacji, otwarcie przyznaje, że współczesny świat w sposób systematyczny niszczy potencjał wyobraźni zarówno w dzieciach, jak i w dorosłych." Tak, że jak najbardziej nauka z potrzeby a przede wszystkim pozytywne relacje międzyludzkie.
Ares (24 października 2023 20:56)
Cytuję użytkownika: henryk
gratuluję
Heniu bież pół
Gucio (24 października 2023 17:54)
Cytuję użytkownika: henryk
gratuluję
Czego? Odejścia z Ratusza?Kto będzie następcą ?Wybór należy do nieomylnego ?
henryk (24 października 2023 17:15)
gratuluję

Dodaj komentarz

gość dnia  |   sylwia bielawska  |   wybory  |   sejm  |   wiceprezydent wałbrzycha  |   wyniki wyborów  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Mirosław Lubiński startuje do Sejmiku z 9. miejsca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij