Menu

Zaatakował seniorkę i ukradł jej pieniadze

Zaatakował bezbronną kobietę i ukradł jej 1,4 tys. zł. Policjanci z Boguszowa-Gorc i Mieroszowa zatrzymali już 41-letniego boguszowianina,  grozi mu do 18 lat więzienia.

Zaatakował seniorkę i ukradł jej pieniadze
Do zdarzenia doszło 10 października przed godziną 9:00 na ul. Głównej w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna zaatakował 64-latkę, szarpał za ubranie, pchnął ją na ścianę budynku, a następnie zabrał 1,4 tys. złotych. Kobiecie na szczęście nic poważnego się nie stało i chwilę później zjawiła się w miejscowym komisariacie.
 
W minione niedzielne popołudnie mężczyzna wpadł w ręce boguszowskich i mieroszowskich policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali go w jednym z mieszkań przy ul. Wyspiańskiego w Boguszowie-Gorcach.
 
 
Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań, a później do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju w warunkach recydywy. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zdecydował o  trzymiesięcznym reszcie. Boguszowianinowi grozi teraz do 18 lat więzienia.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Enek (26 października 2023 21:58)
Cytuję użytkownika: Misiek
Ciekawe czy redakcyjne matoły napiszą kiedykolwiek coś bez błędów...
Oby to się zmieniło,nie wiem czego oni sie uczą w szkołach ????
Misiek (25 października 2023 11:38)
Ciekawe czy redakcyjne matoły napiszą kiedykolwiek coś bez błędów...
Ewa (25 października 2023 9:10)
Cytuję użytkownika: Tomek
Co za dno społeczne ! Mam nadzieję że pójdzie siedzieć Patus i nie wyjdzie szybko tfu Brawo Policja
Praca w kamieniołomach za suchy chleb i wodę.Taka " gnide" nikt nie powinien za darmo żywic.
Tomek (25 października 2023 8:12)
Co za dno społeczne ! Mam nadzieję że pójdzie siedzieć Patus i nie wyjdzie szybko tfu Brawo Policja

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   rozbój  |   napad  |   seniorka  |   pieniądze  |   złodziej  |  

Co najcześciej zgłaszają wałbrzyszanie policji?

Przed nami obfite opady śniegu. Będzie ślisko

Ukradł chemię, słodycze i kosmetyki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij