5 pedofilów zatrzymanych w Wałbrzychu

Policja zatrzymała 5 pedofilów. Akcję zainicjował "łowca pedofilów", Krzysztof Dymkowski. Mężczyźni trafili do aresztu, usłyszą zarzuty składania propozycji o charakterze seksualnym małoletnim.

Akcję zainicjował "łowca pedofilów", który poinformował wałbrzyską policję o tym, że podając się za młodą dziewczynkę umówił się z mężczyzną z Wałbrzycha, który składał propozycje seksualne. Akcja prowadzona była przez kilka dni, "łowca" umawiał się z kolejnymi potencjalnymi pedofilami. Policja zatrzymała w sumie 5 mężczyzn w wieku od 18 do 56 lat, pochodzą oni z powiatu wałbrzyskiego.
 
Policja nie udziale zbyt wielu informacji, jak udało nam się ustalić, mężczyzn zatrzymano w ciągu kilku dni, pierwszego 11 sierpnia, ostatniego w czwartek.

Jak nas poinformował rzecznik wałbrzyskiej policji, Marcin Świeży, trwają czynności procesowe, mężczyźni usłyszą zarzuty składania propozycji innych czynności seksualnych małoletnim. Grozi im do 2 lat więzienia. 

AKTUALIZACJA: 
Jak sam relacjonuje "łowca pedofilów" do zatrzymania jednego z mężczyzn doszło w Szczawnie Zdroju koło Biedronki dzięki ścisłej współpracy z wydziałem kryminalnym KMP Wałbrzych.

Pedofil zamieścił ogłoszenie na jednym z portali  internetowym na które odpowiedział "łowca".  Pedofil był bardzio ostrożny pisał do dziecka że będzie srebnym Fordem Mondeo.
Policja obstawiła teren, "łowca" był w kontakcie sms-owym z mężczyzną a informacje przekazywał  dyżurnemu policji.  Gdy zobaczył mężczynę w wieku około 55 lat, który nerwowo się rozglądał i drugiego młodego mężczyznę, który dziwnie sie zachowywał, otrzymał sms-a że "umówiony mężczyzna" jest juz na parkingu. 

Gdy policja sprawdzała straszego, około 55-letniego mężczyznę, który przyjechał Oplem "łowca" zadzwonił na numer telefonu z którego przychodziły sms-y, gdy się umawiał.  Starszy siwy pan dał swoją komórkę , telefon jednak nie dzwonił . Jak się okazało, mężczyzna miał drugi telefon schowany w samochodzie pod siedzeniem. Był to piąty  
złapany w rejonie Wałbrzycha pedofil, jak informuje "łowca" na celowniku jest jeszcze szósty.
 
adm
foto: walbrzych24.com

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno