Menu

Lodowisko otwarte już od piątku (sprawdź ceny biletów)

To dobra informacja dla miłośników łyżew. Już w piątek rusza łyżwiarski sezon na świdnickim lodowisku. Pierwsze wejście na lód na godzinę 15.30.

Lodowisko otwarte już od piątku  (sprawdź ceny biletów)

Obok ogólnodostępnych ślizgawek w ofercie znajdą się zajęcia szkółki łyżwiarstwa figurowego i treningi curlingu. Obiekt będzie miejscem regularnych treningów dla młodzieży uczącej się w klasie short track ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy.

Ceny biletów:

Od poniedziałku do czwartku
Bilet normalny (1 gdz.) - 17 złotych
Bilet ulgowy (1 gdz.) -  11 złotych

Od piątku do niedzieli, w święta, podczas ferii zimowych
Bilet normalny (1 gdz.) - 13 złotych
Bilet ulgowy (1 gdz.) -  20 złotych

Bilet upoważnia do wypożyczenia kasku ochronnego dla dziecka. Za dodatkową opłatą w ofercie wypożyczalni są łyżwy i specjalne pingwiny-ślizgacze, których zadaniem jest w pomoc dziecku w nauce jazdy na łyżwach. W sprzedaży są również karnety. Na miejscu działa punkt ostrzenia łyżew. Lodowisko honoruje karty: Multisport, Fitprofit, Medicover Sport, PZU SPORT, Świdnicka Karta Dużej Rodziny, Świdnicka Karta Seniora.

Ślizgawki ogólnodostępne: 15.30, 17.00, 18.30 oraz dodatkowo w piątki na godzinę 20.00. W weekendy ślizgawki ogólnodostępne rozpoczynać się będą o 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30 i 20.00.

W poniedziałki od godziny 8.00 do 14.30 oraz od wtorku do piątku od godziny 8.00 do 12.00 i od 13.30 do 14.30 lodowisko zarezerwowane jest na zajęcia wychowania fizycznego dla uczniów szkół. Wymagana wcześniejsza rezerwacja: tel: 74 856 94 63.

Treningi łyżwiarstwa figurowego planowane są w soboty i niedziele od godziny 8.30 do 10.30, natomiast zajęcia z curlingu we wtorki i czwartki od godziny 20.00 do 21.30.

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych224.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

lodowisko  |   sport  |   łyżwy  |   Swidnica  |   po sąsiedzku  |  

Górnik wygrywa na wyjeździe

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij