Menu

Pożegnała ratusz...

Rzadko zdarza się, że brakuje mi słów lub wzruszenie odbiera mi głos. Ale dziś tak się stało. - napisała jeszcze jako wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska w mediach społecznościowych, żegnając się tym samym z ratuszem. Wkrótce zostanie zaprzysiężona na  posłankę ziemi wałbrzyskiej.

 

Pożegnała ratusz...

Dobiegła końca moja przygoda zawodowa w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu. Dziękuję wszystkim współpracownikom i Prezydentowi Romanowi Szełemejowi za 5 wspólnych lat — to było wspaniałe doświadczenie, z którego wiele wyniosłam. Wałbrzych i jego mieszkańcy zawsze będą mi bliscy i nadal będę działać na ich rzecz. - napisała Sylwia Bielawska.

Wtorek był ostatnim dniem pracy Sylwii Bielawskiej na stanowisku wiceprezydenta Wałbrzycha. Po 5 latach odchodzi z Urzędu Miasta, po wygranych wyborach parlamentarnych. Sylwia Bielawska zdobyła 17 577 głosów, w wyborach do sejmu (startowała z list Koalicji Obywatelskiej).

O nowych wyzwaniach i o tym, co chce zrobić dla Wałbrzycha była wiceprezydent, dowiecie się z programu GOŚĆ DNIA — kliknijcie TUTAJ.adm
foto: FB Sylwia Bielawska
redakcja@walbrych24.com

Komentarze

jak to mówią (20 listopada 2023 18:48)
Baba z wozu koniom lżej
Pan kleks (29 października 2023 11:02)
I darmozjad poszedł dalej
Ciekawe (26 października 2023 1:04)
Ciekawe czy po tym jakie szkody platforma wyrządzi Polakom i Polsce i w jak wielkie tarapaty wpadnie przez to Polska i Polacy czy będzie mogła spojrzeć Polakom w oczy?Bo to co platforma wyczyniała z Polską i Polakami w latach 2007-2015 to był pikuś w porównaniu szkód nie do naprawienia które planują wyrządzić.
Partia jest nieomylna jak w latach 1946-89. (26 października 2023 0:57)
W sejmie tylko do demokratycznego głosowania zgodnie z sumieniem dadzą jej obowiązek i instrukcje sms jak głosować bo będzie to zgodne z linią partii, jej założeniami i wartościami partii POlitycznej uzgodnionymi z Berlinem i Brukselą.
Mieszkaniec (26 października 2023 0:49)
Kiedy zdejmie olbrzymie plakaty wyborcze zawieszone na budynku obok hali Manhatan?
Hipokryzja (25 października 2023 14:11)
Kiedy Roman opuści ratusz??
Jacek (25 października 2023 14:03)
Cytuję użytkownika: Komuna STOP!
Cytuję użytkownika: Jacek
Takich szopek to nawet za Gomułki nie odstawiali.
Od pisd się nauczyli.
Przynajmniej dupiarz warszawski nie będzie miał już kompleksów , że jest najniższym popaprańcem.
Komuna STOP! (25 października 2023 13:31)
Cytuję użytkownika: Jacek
Takich szopek to nawet za Gomułki nie odstawiali.
Od pisd się nauczyli.
Jacek (25 października 2023 12:55)
Takich szopek to nawet za Gomułki nie odstawiali.
Rita (25 października 2023 11:54)
Była,jakby jej nie bylo.

Dodaj komentarz

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Gość Dnia - Roman Szełemej

Gość Dnia - Paweł Gancarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij