Menu

Miners Wałbrzych zmierzą się z Bielawa Owls w półfinale

W niedzielę - 5 listopada o godzinie 14:00 wałbrzyska drużyna footballu amerykańskiego zmierzy się w półfinale z Bielawa Owls. Minersi zagrają na wyjeździe. 

Miners Wałbrzych zmierzą się z Bielawa Owls w półfinale
- Stawką spotkania jest awans do Finału Ligi futbolu 9 osobowego, a więc stawka jest olbrzymia. Zapowiada się emocjonujące widowisko. - czytamy n stronie wydarzenia. 
 
 
Wstęp 10 zł. Dzieci do lat 7 wstęp darmowy, pod opieką rodziców. Mecz odbędzie się przy ul. Sportowej 10 w Bielawie. 
 

Link do wydarzenia na fb znajdziesz tutaj

red
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

miners  |   sport  |   mecz  |   football  |   amerykanski  |   informacje  |   wydarzenia  |  

Górnik wygrywa na wyjeździe

Górnik Wałbrzych wygrywa z Miastem Szkła Krosno

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij